Neler Yeni

Pc mi toplamalıyım Laptop Mu almalıyım

Kaanps4player

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Kaan
Portatifliğin senin için ne kadar önemli olduğuna bak ona göre seçimini yap çok ağır program/oyun tarzı bir derdin yoksa da kesinlikle laptop bu arada.
Saat 4 den sonra hadi bilemedin 5 6 oyuna dalacağım o yüzden 1 hafta sonra alınacak o zamana kadar ya laptop ya kasa karar vermem lazım şu an laptopa daha yakınım ama onu da seçemiyorum burakayaydınnın dediği laptop da güzelmiş ama ekran kartı biraz korkutuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI kalitesi var. Özellikleri bir tık düşük ancak donanımdan kısıp kasa, klavye ve soğutmaya abanan bir model.
Ekran kartı korkutuyor biraz valorant warzone csgo ve bazı hikaye oyunları(battlefield cod vb) oynayacağım yeter mi

Son düzenleme:

Bura.K

80+ Silver
Ekran kartı korkutuyor biraz valorant warzone csgo ve bazı hikaye oyunları(battlefield cod vb) oynayacağım yeter mi
Yanlış hatırlamıyorsam (yanlışsa düzeltin :D) RX5500M, RTX 2060'dan %18 civarı daha performanslı. Oynayacağınız oyunları rahatça oynatır.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Saat 4 den sonra hadi bilemedin 5 6 oyuna dalacağım o yüzden 1 hafta sonra alınacak o zamana kadar ya laptop ya kasa karar vermem lazım şu an laptopa daha yakınım ama onu da seçemiyorum burakayaydınnın dediği laptop da güzelmiş ama ekran kartı biraz korkutuyor

Laptop alacaksan en az böyle bir şey al bence:

Bütçem böyle sistemlere yetmez dersen ve taşınabilirlik aşırı önemli değilse masaüstü öneririm şahsen.

Kaanps4player

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Kaan

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
O zaman şöyle bir masaüstü al bence. 2-3 ayda bir götürmek için değmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,528
İsim
Diyarhan
Bunu bize değil kendine sormalısın sonuçta sen kullanacaksın ihtiyacın ne?

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
13k bütçem var arada sırada tatil yapıyorum ama 3 ayda bir falan oluyor ve laptoplarda istediğim özellikler olmuyor mesela bana lazım olan 16ram 1tb depolama ama olmuyor yani dediğim hangisini almalıyım toplama ise öneri yapar mısınız monitörlü laptop ise öneri yapar mısınız dediğim özellikli 144hz olsa iyi olur çok şey istediysem kusura bakmayın
kankam masaüstü al geç tatile pcni götürüp oyun mu oynayacaksın sanki

sbaran21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Sefer Baran Demir
13k bütçem var arada sırada tatil yapıyorum ama 3 ayda bir falan oluyor ve laptoplarda istediğim özellikler olmuyor mesela bana lazım olan 16ram 1tb depolama ama olmuyor yani dediğim hangisini almalıyım toplama ise öneri yapar mısınız monitörlü laptop ise öneri yapar mısınız dediğim özellikli 144hz olsa iyi olur çok şey istediysem kusura bakmayın
benım gıbı ogrenci isen ve ailenle beraber yasamıyorsan ve onların yanına sık gidiyorsan laptop.Net.

Kaanps4player

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Kaan
Siteden 24g2u seçsem?

Bunu bize değil kendine sormalısın sonuçta sen kullanacaksın ihtiyacın ne?
İhtiyacım oyun ne olabilir ve dediğim gibi babamın yanına gidip geliyorum ve PC yi götüremem laptop götürebilirim o yüzden

Teşekkürler bu arada bunu almaya karar verdim

Top Bottom