Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Bilgisayar toplamayla ilgili ödevim var yardımcı olur musunuz?

bizim bilgisayar mühendisliği bölümündeki hocamız :D böyle bir sistem topladım iyi gibi duruyor.
  2. Leonidax

Bilgisayar toplamayla ilgili ödevim var yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar bizim üniversite hocası bir ödev verdi istediği şeyler şu şekilde. Bu kişi için en uygun fiyatlı masaüstü bilgisayarı oluşturun (performansı da göz önünde bulundurun): Visual Studio 2022 IDE kullanarak kod yazacak. Android Studio Koala kullanarak mobil uygulama geliştirecek. Star...
  3. Leonidax

Şimdilik bu 10400f+1650 sistem alınır mı ?

hocam o zamanda yükselmiyeceği ne malum bu bilgisayarı almasında sadece varsayımda bulunuyorum ben bu bilgisayar tabikide alınmaz onu değiştirmez benim söylediklerim fakat ben forum ilk çıktığında gelmiştim o vakiktten bu vakte kadar ben bekleyin felan şeyleri gördüm dolar yükselirmi endişesiyle...
  4. Leonidax

RTX 2060 sistemi 11.500 TL'ye satmak

kanka ben sadece arkadaş i5 9400f işlemcisi var demiş onu düzeltmek için dedim yoksa bende biliyorum toplanıcağını merak etme :D sadece i5 9400f olarak gördüğü için öyle yazdım @Doğukan Fidan gülücük atma sebebini öğrenebilirmiyim
  5. Leonidax

RTX 2060 sistemi 11.500 TL'ye satmak

i5 9600k almış z390 anakartı var
  6. Leonidax

Vatan'da Kara Cumada pc toplamak

kara demeleri garip olmuş ama
  7. Leonidax

Vatan'da Kara Cumada pc toplamak

bare kara cuma demeseniz beyler bayanlar sonuçta mübarek gün cuma 1606406091 ama yapabilirler bencem kdv indirimini yarını beklemekte fayda var vatanın kdv indirimleri güzel olabiliyor
  8. Leonidax

Bilgisayarcım benle eğleniyir

niye öyle düşünüyorsunki bende kendi eski pcmi tamir ettirdiğim yerde yeni pcme windows kurdurdum sağolsun 8aydır kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım bazı bilgisayarcılar öyle fakat bazıları değil hepsini bir tutmamak gerekir diye düşünüyorum ben
  9. Leonidax

Beyler naparsam yapiyim ekran kartım 50 dereceyi geçmiyor

msi afterburner indirip bakabilirsin
  10. Leonidax

https://www.hepsiburada.com/powerboost-x-59-650w-80-usb-3-0-tempered-glass-6-x-rainbow-fixed-led-fanli-oyuncu-kasa-pm-HB00000QL341 kasası bu sordum bn
  11. Leonidax

bumu kasan https://www.hepsiburada.com/powerboost-x-59-650w-80-usb-3-0-tempered-glass-6-x-rainbow-fixed-led-fanli-oyuncu-kasa-pm-HB00000QL341
  12. Leonidax

7150TL ' Ye Değer mi Bu sistem !! Acil

kulaklık ztn ayrı para :D değer bencem ama bi kontrol etsin yinede parçaları
  13. Leonidax

7150TL ' Ye Değer mi Bu sistem !! Acil

ssd var ztn 1tb hdd+512mb jamesdonkey m.2 ssdsi var
  14. Leonidax

R5 3600 + GTX 1660S Sistem Topladım Nasıl?

şu vakitteki pclerden alırsan pişman olursun kanka hepsi kısılmış tek tek benim imzamdaki pc 7ay önce felan 4.6kydı benimde ailem senin gibi internetten almaya karşı ondan benim işime geldi inşallah sende muradına erersin benim zamanımda baya iyiydi bu inşallah sende benimki gibi vatandan pc...
  15. Leonidax

vatandan önrebileceiniz toplama bilgisayar

gine stoğu bitmiş :(
  16. Leonidax

kankam benim bildiğim değiştirilemiyor ben değiştirmemiştim ilerde 8gb ram takviyesi yaparısn şu anda olan monitörünü kullanırsın 12ay faizsiz taksit yapıyor vatan fibabanktan ondan önerdim ben mağazasına gidip alabilirsin 1saat içinde montaj yapıp bana vermişlerdi kasayı benim eski monitörüm...
  17. Leonidax

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-9400f-msi-gtx1660-super-ventus-xsoc-msi-b365m-pro-vh-kingston-500gb-ssd-16gb.html bunu alabilirsin benim pcemden fakat değişmiş bazı parçaları ben bunu aldığımda 4600tlydi 16gb ram ve 500gb toshiba rc 500 ssd idi ssdsi değişmiş daha iyi olmuşt kafana göre...
  18. Leonidax

3650₺ full set pc?

paranı çöpe atmaya benzer bu pc
  19. Leonidax

vatan oem sistem nasıl ?

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9400f-sapphire-rx580-pulse-8gb-gigabyte-h310m-h-crucial-500gb-kingston-8gb.html
  20. Leonidax

Bu sistem parasını hakediyor mu?

değer bencem güzel
Top Bottom