Arama sonuçları: *

1. L

pek anlamam sadece alınır mı? alınmazmı onu sormak istedim

anladım bu haberi verdiğin için sağol şuan keyfim çok yerine geldi video başlığı bile geldi aklıma DOLAR 10 LİRA AMA DONANIM ARŞİV SİSTEMİ TOPLADI GENE :d:d
  2. L

ya zaten onumuzdeki aya kadar beklemeyi düşünüyorum Donanım Arşiv bi çıkarsa artık yeni bi toplama sistem direk alıcam
  3. L

valorant rust lol başka oyun oynamam
  4. L

aklıma yattı reis bu ay içresinde alıcam daha iyisi denk gelmez ise bunu alrım sanırım eyvallah 1635749699 araştırırım reis sağol
  5. L

evet reis 8000 lira bütçem var küsüratı olur sorun değil 1635749330 yani valorant rust oynıcam onun dışında bişey oynamayı düşünmüyorum çok abartılı bi sisteme ihtiyacım yok
  6. L

kanka öneri ver hani az çok anlıyorum ama gerçekten alıdıktan sonra pişman olmak istemiyorum
  7. L

yıllardır geldiğim İnternet kafenin sahibi eski bilgisayarları satıyo belki 10 yıldır tanıyorum adamı hala da geliyorum aynı kafeye güven sorunum yok i5 2400 işlemci 4 gb ram 1 gb 256 ddr5 ekran kartı 22 inc monitör blody klavye mouls kulaklık 3000 lira alınır mı? yoksa üstüne az daha koysam daha...
  8. L

sekiz bin lira bandında monitörlü pc önerisi

Öncelikle selamünaleyküm maksimum dokuz bin lira azda olsa küsuratı olabilir toplama yada hazır bilgisayar arıyorum pekte bilgisayar bileşenlerinden anlamıyorum yani maksimum ''valorant'' ''lol'' ''rust'' oynarım bu üç oyunda rahat oynayayım yeterli maksimum kalitede istemiyorum ve mümkünse set...
Top Bottom