Neler Yeni

pek anlamam sadece alınır mı? alınmazmı onu sormak istedim

LucyPear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Çakır
Bütçe
8000
yıllardır geldiğim İnternet kafenin sahibi eski bilgisayarları satıyo belki 10 yıldır tanıyorum adamı hala da geliyorum aynı kafeye güven sorunum yok
i5 2400 işlemci 4 gb ram 1 gb 256 ddr5 ekran kartı 22 inc monitör blody klavye mouls kulaklık 3000 lira alınır mı? yoksa üstüne az daha koysam daha iyi bir şey alabilrimiyim

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
948
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Alınmaz.8000 Bütçeye daha iyisi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bekle bütün set atacagım monitör klavye kulaklık mouse

Doğuhan

80+ Silver
yıllardır geldiğim İnternet kafenin sahibi eski bilgisayarları satıyo belki 10 yıldır tanıyorum adamı hala da geliyorum aynı kafeye güven sorunum yok
i5 2400 işlemci 4 gb ram 1 gb 256 ddr5 ekran kartı 22 inc monitör blody klavye mouls kulaklık 3000 lira alınır mı? yoksa üstüne az daha koysam daha iyi bir şey alabilrimiyim
Asla alınmaz

LucyPear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe max kaça çıkar?

Ve full set mi istiyorsun?
evet reis 8000 lira bütçem var küsüratı olur sorun değil

yani valorant rust oynıcam onun dışında bişey oynamayı düşünmüyorum çok abartılı bi sisteme ihtiyacım yok

Doğuhan

80+ Silver
Hocam net bir şey diyemem ama youtube kanalları bazen kampanyalı sistemler yapıyor mesela geçen biri 11400F veya 10400F di tam hatırlamıyorum + GTX 1660S sistem yapmıştı 7000 civarı o tam sizin ihtiyaclarınıza göreydi bu piyasada ne olacağı belli değil yani ben olsam hazır sistem beklerdim ama piyasa çok karışık pişman da olabilirsiniz

LucyPear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Çakır
aklıma yattı reis bu ay içresinde alıcam daha iyisi denk gelmez ise bunu alrım sanırım eyvallah

Hocam net bir şey diyemem ama youtube kanalları bazen kampanyalı sistemler yapıyor mesela geçen biri 11400F veya 10400F di tam hatırlamıyorum + GTX 1660S sistem yapmıştı 7000 civarı o tam sizin ihtiyaclarınıza göreydi bu piyasada ne olacağı belli değil yani ben olsam hazır sistem beklerdim ama piyasa çok karışık pişman da olabilirsiniz
araştırırım reis sağol

ICONOM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Öztürk ÖZKANLI
O sistem piyasada baktığın zaman ederi 1500 tlyi ancak görür. 8000 TL'ye, ekran kartını düşük tutarsan, ryzen 5li, 16 gb ramli filan fıstık gibi sistem toplarsın. Sonra lazım olursa ekran kartını da yükseltirsin. Pcyi ne amaçla kullanacaksın?

Ofis işlemleri, internet, film vs. mi yoksa oyun da oynayacak mısın? Hangi oyunlar? AAA düzey oynar mısın yoksa Valorant, LoL filan mı?

LucyPear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Çakır
O sistem piyasada baktığın zaman ederi 1500 tlyi ancak görür. 8000 TL'ye, ekran kartını düşük tutarsan, ryzen 5li, 16 gb ramli filan fıstık gibi sistem toplarsın. Sonra lazım olursa ekran kartını da yükseltirsin. Pcyi ne amaçla kullanacaksın?

Ofis işlemleri, internet, film vs. mi yoksa oyun da oynayacak mısın? Hangi oyunlar? AAA düzey oynar mısın yoksa Valorant, LoL filan mı?
valorant rust lol başka oyun oynamam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,605
Üyeler
157,715
Son üye
emir7e
Top Bottom