Arama sonuçları: *

1. Mehmet Ali KISA

Kendim bir sistem topladım parçalar uyumlu mu?

Aynen böyle ilerlersen daha mantıklı olabilir
  2. Mehmet Ali KISA

Kendim bir sistem topladım parçalar uyumlu mu?

Apu toplamaya niyetlisin herhalde, şu an parçalarda bir uyumsuzluk görmedim şahsen
  3. Mehmet Ali KISA

Apu sistem aldık parçalar iyi mi?

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)
  4. Mehmet Ali KISA

am5 işlemci tavsiyesi

AM5 bütün işlemcilerde benzer dahili grafik birimi var, ondan dolayı hangisini alsan çok uçuk kaçık bir fark olmayacaktır. Sistem için bütçen ne kadar?
  5. Mehmet Ali KISA

Apu sistem aldık parçalar iyi mi?

Doğru tercihler yapmış sistemde, PSU için emin olamıyorum ama (sağladığı güç değerlerine bakmak lazım)
  6. Mehmet Ali KISA

Sistem toplayacağım kasa önerisi ve SSD anakart uyumu hk.

Tamamdır, başka kafana takılan herhangi bir şey olursa bildiğimiz kadarıyla yardım ederiz
  7. Mehmet Ali KISA

Rica ederim ne demek, önerdiğim kasa güzel geldi mi?
  8. Mehmet Ali KISA

B450 anakartların bildiğim kadarıyla %99.9'unda en az 1 tane M.2 slotu var, tabii bu anakarttan anakarta değişir (alacağın her türlü SSD'de hız problemi yaşamazsın-PCIe 3.0 için); kendim ilk sistemimi Performax'ın Oasis kasasına toplamıştım (beyaz renkli olana); önü mesh ve 4 tane fan vardı...
  9. Mehmet Ali KISA

1660 Super'li sisteme parça tavsiyesi

Kesinlikle değer, 6 çekirdek bir işlemciye girişmek istiyorsan 5600'den şaşma
  10. Mehmet Ali KISA

Ekran kartı aralarında kararsız kaldım

Ben direk ekran kartına baktım, çünkü 6700 XT zor bir GPU'dur ama Asus Dual hakkından gelecektir, Manlı'yı bilmiyorum ama Asus'tan iyi bir soğutma sağlayacağını da sanmam açıkçası
  11. Mehmet Ali KISA

Ekran kartı aralarında kararsız kaldım

Doğru seçimler yapmışsın; SSD olarak M.2'den şaşma, ekran kartı için eğer ikisi aynı paraya geliyorsa Asus Dual 6700 XT'yi öneririm
  12. Mehmet Ali KISA

1660 Super'li sisteme parça tavsiyesi

İşlemciden başlayabilirsin, tabii yükseltme biraz bütçe meselesi; iyi param var diyorsan 5700 ve üzerine, yoksa bi 5500-5600 ile girişirsin; daha sonrasında da para ne kadar el verirse ekran kartına abanırsın :D
  13. Mehmet Ali KISA

Sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Fotoğraf küçük diye öyle gözükmedi herhalde :D Yoksa görüntüsü falan iyi duruyor
  14. Mehmet Ali KISA

Sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Kanka önü mesh bir kasa modeli bakmanı tavsiye ederim, onun haricinde dengeyi gayet iyi yakalamışsın; şimdiden hayırlı olsun
  15. Mehmet Ali KISA

Bilgisayar Topladım Stres Testine Gerek Var Mı

Aynen her biri program, bilgisayarına indirip kurduktan sonra zaten testleri yaparsın
  16. Mehmet Ali KISA

Bilgisayar Topladım Stres Testine Gerek Var Mı

Yapmanı tavsiye ederim, zira zaman içerisinde karşılaşacağın herhangi bir sorunda çabukça müdahale şansın olacaktır (İade, değişim) İşlemci için: Prime 95 Ekran kartı için: Furmark Bellekler için: Memtest86 Diskler için: Crystal Disk Mark Testleri yapıp sıcaklık değerlerini veya aldığın olası...
  17. Mehmet Ali KISA

RX 6800'li Pc Topladım Nasıl Olmuş

Daha iyi F/P sistem çıkarabilirsin ama bütçen varsa ve para derdin yoksa bas geç :D
  18. Mehmet Ali KISA

RX 6800'li Pc Topladım Nasıl Olmuş

Fişeq sistem, para varsa neden olmasın?
  19. Mehmet Ali KISA

Oyun için ssd onerisi

Kesinlikle bütçen için Kingston KC3000 kanka, PCIe 4.0'ın dibine vuracaksın :) 1671862169 Gönül isterdi ki sana Samsung 980 PRO alalım ama onlar da ... ıııh yani :D
  20. Mehmet Ali KISA

Oyun için ssd onerisi

PCIe 4.0 destekli anakartın varsa bunu tavsiye ederim: https://www.epey.com/sabit-disk/kingston-kc3000-skc3000s-1024g.html
Top Bottom