Arama sonuçları: *

1. N

İnce Hesap Gaming Geceleri

Dostum hayırlı olsun soru işaretleri git gide kalkıyor bu sayede :) kasanın toplanması talebin var mıydı ? öyle bir talebide gerçekleştiriyorlar mı acaba gaming gecesi ürünlerinde
  2. N

Umarım ürünü bi hevesle bekleyen kişinin başına gelmez :)
  3. N

o kontrol olayını hiçbir zaman yapamadım ya :) genelde kargocu yola koyulmuş oluyor hani böyle ürünlerin sağlamlığının tam kontrolü için sanırım kargocuyu rehin almak gerekebilir :D Sonuç olarak haklısın tüketici kanunu kısmında, ama o mağduriyete girip o prosedüre girmeyi kim ister ki ? :)
  4. N

Diyelim ki sistem topluyoruz. Bu şekilde sistemi toplayıp 8k tutacak bir sistemden en az 2k cebimizde kalması mantıklı değil mi ? Deneyen olmuş mudur ? Hani gerçekten farklı yerleden aynı ürünleri topladığımda bu indirim gecesi olayı çok çok çok ve çok karlı duruyor.
  5. N

Sizce bu avantajlarla sistem toplamak mantıklı mı ? haftadan haftaya parça parçada denenebilir mi arkadaşlar ?
  6. N

evet dikkat ettim en geç tükenen ürünlerdendi işlemci hemen bitmişti. Ürünün eline nezaman geçtiğine dair ve izleniminide bu postta paylaşırsan sevinirim :)
  7. N

sanırım ucuzluğun sebebinin bir kısmı bundan kaynaklı
  8. N

Arkadaşlar konuyu tam olarak hangi başlık altında açmam gerektiğini seçemediğimden dolayı buraya açıyorum bilmeden yanlış açtıysam kusura bakmayın. Konuya gelecek olursak, ne zamandır devam ettiğini ve ne zaman biteceğini bilmediğim ancak 03.04.2020 tarihi itibariyle gözüme batan bir olayı...
Top Bottom