Arama sonuçları: *

1. Usual1y

Bu sistem + aksesuarları yorumlayabilir misiniz acaba =)

Haklısınız hocam öyle , özelleştirince ram ssd ve anakartı toplam pahalı oluyor ama . Yeterli olucak kadarıyla 55-60k ya alınabilir da ben ileriyi düşünüp anakartı ve ramleri yüksek düşünüyorum hocam
  2. Usual1y

Haklısınız sabırsızlandım hocam sadece şimdiden bakıyorum parçalara o yüzden açtım.
  3. Usual1y

masa monitör koltuk olunca öylr oluyor maalesef hocam
  4. Usual1y

Orasında haklısınız hocam da bütçe o kadar elvermiyor =) Onu 1-2 sene sonra düşünüyorum 1722954660 Totali 94k hocam-bu haliyle 3-4 aya almayı düşünüyorum şuanda 70k var hocam aşırı zam gelmezse 3-4 aya düşünüyorum hocam
  5. Usual1y

Hocam ben anakart ssd ve ramları ileriye düşünüp anakartı x670 rami 32gb ve 2tb ss almayı düşünüyorum. Bu sitelerde hep özelleştirme yaptığımda fiyatı uçuyor yine denedim kaç defa =) Hazırlarda özelleştirme yapmadan güzel sistem genelde yok ya . Ya rami ya anakartı ya da ssd kötü oluyor hazır...
  6. Usual1y

Hava soğutucusu sıvıdan daha mı iyi yoksa f/p olarak mı söylüyorsunuz hocam
  7. Usual1y

Bütçe 75k civarı bu 94k çıkıyor 4-5 aya alabiliyorum o yüzden 1722953638 Kasa daha iyiyse mantıklıymış hocam f/p olarak 1722953748 Hava soğutma amd ler için sanki ısınıyor diye biliyordum hocam ama kaliteli hava daha iyi olabilir dediğiniz gibi öneriniz varmı marka olarak
  8. Usual1y

Fiyatı da güzel ama hocam 94k çıktı her şey =) Anca 4-5 aya alabilirim o da harcamadan kısarak anca =( Ayrıca zam da gelmezse skskskdjjd
  9. Usual1y

ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM =) Bu haliyle 94k fiyatı..
  10. Usual1y

2 sistemden hangisi daha iyi

Tamamdır hocam kalite olarak çok fark yoksa sıkıntı olmaz sağolun😉
  11. Usual1y

Sağolun hocam ben çok bilmiyorum ,siz anlıyorsunuz diye sormuştum 😄
  12. Usual1y

Hocam sıvı soğutucu kasaya sığar demi bi sıkıntı olmaz sanırım. Bir de sıvı soğutucu kaliteli midir hocam.
  13. Usual1y

Sağolun…
  14. Usual1y

Aradaki fiyata değecek kadar varmı diye sormak istedim aslında hocam. Şuanki bütçem 75 civarı. 2-3 ay sonra alabilirim tisuperli sistemi. O aradaki fiyata beklemeye değer dersiniz beklemeyi düşünüyorum. Ayrıca fiyatlar 2-3 aya ucuzlar mı pahalanır mı hiç bilmiyorum bu şartlarda hocam.
  15. Usual1y

İkisinde de monitör masa klavye mouse dahil toplam fiyatları. Tek tek topladım fiyatları ayn
  16. Usual1y

Bu iki sistem arasında kaldım. 2sindede 32gb ram(patriot viper venom 6000mhz-CL30) ve 2tb ssd(kingston kc3000) var SİSTEMLERDE MONİTÖR-MASA-KLAVYE-MOUSE DAHİL TOPLAM FİYATI Birinde 750w power supply diğeri de 850w power supply var. Yardımcı olursanız sevinirim. 4070ti superli sistemde asrock...
Top Bottom