Arama sonuçları: *

1. B

Maksimum 20.000TL ile alınabilecek sistem önerisi

SSD Kioxia olarak kalsa da olur sanki. P3'te dram yoktu sanki, bakmam lazım. Yokmuş, HMB var. G.Skill RAM tercihi mantıklı, yapılabilir. Kasada ATX anakart desteği yok, ileride ATX anakarta geçerim diyorsan Thermaltake olan iş görür. Ha, ben hep m-ATX alacağım diyorsan MSI'dan devam. Kasayla...
  2. B

Sistemde bunlar dışında ne gerekır okursanız sevinirim

Kasa. Aslında kasaya da gerek yok, uzay montaj olarak da sistem çalıştırılabiliyor. Bunun dışında SSD almak varken HDD gereksiz gürültü bana kalırsa. Ha, işlemcisine bağlı olarak hava soğutma veya sıvı soğutma da almak gerekebilir. Çeşitli boyutları olur onlara dikkat etmek lazım. Ekran kartı...
  3. B

deepcool cc560 alınır mı?

Biraz minimal bir kasa. Hazır sistemin yanında gelmiyorsa ben tercih etmem açıkçası. Ama yine rampage, çöpbooster almaktan iyidir. hayırlı olsun, elinde ayağında paralansın.
  4. B

Bilgisayar alacağım yardım edermisiniz

Beklemeye gerek yok, alacaksanız borca girip yine alın. bir süredir düzgün sistem çıkmıyor zaten. Yıl sonunda muhteşem kasım, zortlatan aralık tarzı kampanyalarda indirim yapıyoruz ayağına zamlı zamlı geçirecekler bence.
  5. B

KONUDA SÖYLEDİĞİM PC MASAÜSTÜ PC NASIL

Charmquel olan mantıksız. Şu şekilde daha iyi olur bence. Link bırakmak yasakmış, kullanıcının zararına saçma saçma işler. Sistemi Google'da şu şekilde aratın: "zeit Ryzen 5 5600 16 GB 512 GB NVMe M.2 SSD Palit GeForce Infinity 2 8 GB RTX4060 oyun bilgisayarı" Bahsettiğim şekilde özelleştirince...
  6. B

24 bine bu alınır mı??

Sakin ol tosunum, bilmiyorsan bilmiyorsundur burada gereksiz agresyon yapmana gerek yok. Kaldı ki eleman sana bile yazmamış o mesajı, kendi kendine gelin güvey olmuşsun.
  7. B

pc toplamadan anlamıyorum yardımcı olurmusunuz

80 k bütçeyle kötü seçimler yapmadığın sürece ne alsan zaten kaliteli olacak. Böyle yüksek bütçelerde kendi isteğinize göre özelleştirme yapmanız sistemin içinize sinmesi açısından daha iyi olur. Hâlâ ilk sorduğum soruların cevaplarını bekliyorum.
  8. B

pc toplamadan anlamıyorum yardımcı olurmusunuz

Öncelikle bazı şeylerde ne gibi isteklerinizin olduğunu belirleyelim. İşlemci için amd mi intel mi? Ekran kartı için nvidia mı amd mi tercih edeceksiniz? Kaç tb bir ssd depolama ihtiyacınızı karşılayabilir? Bu 80k bütçeye çevre birimleri dahil mi? Bu gibi sorular cevaplandıktan sonra doğru bir...
  9. B

24 bine bu alınır mı??

Konu sahibi arkadaşım, attığın sistemi alma sakın. Neredeyse aynı fiyatta 7500f 4060-4060ti sistemler oluyor. Şimdi olmasa bile kampanya yaptıklarında kesin oluyor. Biraz araştırın bulamazsanız kampanya bekleyin. Hmm, 7600 XTX💀 Notunu verdim, Sıfır. Anlayın artık kardeşim, kimse garibanın...
  10. B

Çözüldü✓ 130.000 TL lik sistem ne kadar olur

Böyle bir tahmin yapmamızın imkanı yoktur, bizler kahin değiliz.
  11. B

30-40 bin arası geliştirmeye açık bir sistem arıyorum.

Fiyat olarak daha uygunu var mı bilmiyorum yine kendiniz ek bir araştırma yapın. Parçalar güzel gibi ama ben özelleştirecek olsam 100 lira fark ile RAM'leri 5600MHz seçerdim bundan başka SSD değişilebilir fakat SSD'ler benim alanım değil hangisini seçmen gerektiğini söylersem yanlış...
  12. B

Vento kasada fsp'nin bir psusu var beğenmiyorsanız xpg olanı tercih edebilirsiniz. Galax ekran kartı kısmına gelirsek yine sizin bileceğiniz iş. Ben size yaklaşık 10-12 k daha ucuza topladığınıza benzer bir sistem önerdim. Benim fikrimi soracak olursanız ben değişmezdim ama kasayı siz...
  13. B

Konu sahibin 36k ye topladığı 2.resimdeki olanı diyorum. Ddr5 değil.
  14. B

İlk sistem bana pahalı geldi benzer özellikte bir sistem işinizi görecekse alternatif olarak tercih edebilirsiniz. https://www.gaming.gen.tr/urun/359785/sunrise-7500f-amd-ryzen-5-7500f-mpk-galax-1-click-oc-2x-geforce-rtx-4060-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ İkinci olan kesinlikle...
  15. B

Xena ghost v3 bu özelleştirmeyle alınabilir mi?

+kaç lira oluyor onu anlayamadım. Her parça için kaç lira arttığını yazarsan yardımcı olmaya çalışayım.
  16. B

Sistemim bu kadar eder mi

Çok demişsin.
  17. B

Topladığım sistem nasıl parçalar birbiriyle uyumlu mu?

X olana para vermeye gerek yok. Normal 5600 e 200 mhz falan oc yapıp x ile aynı performans alınabiliyor zaten.
  18. B

Topladığım sistem nasıl parçalar birbiriyle uyumlu mu?

Ddr4 anakarta ddr5 ram takamazsın. Ayrıca anakart am4 işlemci am5 soket yine uymuyor. Bu kadar para saçıp birde 3060 takmışsın kardeşime versem o bile daha iyisini toplar diye düşünüyorum. (9 yaşında)
Top Bottom