Arama sonuçları: *

1. E

15K monitör dahil hazir sistem tavsiyesi olan varmi

cok fazla pc den anlamam ben de acaba sorun sıkıntı cıkarirmi benim icin test vs bilmiyorumda
  2. E

ben ankarada oturuyomda elden almayi düşünüyordumda hazir sistemlerde bulamirmiyim bütceyi az aşabilirim
  3. E

sari sitedekilere baktım da iyi sistem bulamadim ya 1050 ti felan gördüm
  4. E

15 k monitör dahil sistem varmi hazir 12 k gibi kasa 3 k yada ekran alabilrim bütce az daha artabilir
  5. E

ZULA VE MC İCİN 5 6 K LİK SİSTEM

cok do zorlamak istemiyorum sistemi cok cok yüksek oyunlar oynamam diye düşünüyom..sistemi alirsam belki fikrim degişir
  6. E

elimdeki sistem de oynatiyor acikcasi ama cok da iyi bişey degil eski bir sistem yeni sistem almak istiyorum acikcasi her hafta arizasi cikiyo
  7. E

cok fazla saten oynamiyorum da akşamdan akşama dediginiz tarzda oyunlar oynayabilirim..30 dk dir bakiyorumda dolarla sistemler oldugu icin herkes cok yükseldi diyolar
  8. E

işallah suanlık dedigim şeyleri acsa yeter tabi aldigim pc iyi olursa başka türlü oyunlarida oynayabilirim beklemek en iyisi acikcasi o zman en kisa zmanda gelir işllah
  9. E

aslinda yeni bir sistem cikcak diyolar belkide 1 2 ay sonra cikacaksan onu düşünürüm veya bi arkadaş 3060 li bişey dedi onu aliirm
  10. E

aslinda o zaman sistemi alacagim zaman bir konu daha acarim ve sizin fikirlerinizi gene alirim gibi suanlık beklemek en iyisi
  11. E

belki bir yeni sistem gelir diyolarda bilmiyorum bütcem her türlü yetiyor ilerisi icin iyi bi sistemde alinabilrmi ? 1607440884 o zman dediginiz gibi beklmek en iyisi 1 ker alip en iyisini almak icin aslinda buraya geldik bişeyler ogrenmek..ama birazcik hayal kirikligim oldu acikcaksi zulami...
  12. E

o zman biraz daha bekleyim parami biriktiriyim 10 k lik bir pc aliyim ilerisi icin benim daha iyisi olur.başka oyun oynamam gibi ama bellide olmaz suanki pc iyi olmadigi icin oynamiyorum belki oynarım
  13. E

5 6 dedim de bilmiyom tam olarak 4 5 bin de olabilr tabi oynatsin yeter akşamdan akşama saten 1607440293 yanlış anlama iyi olsun 1 kere olsun diye bişey vardir o yüzden..biraz daha beklesem yükselir bütcem suanlık oyle 5 6 k ortlama
  14. E

bi kac video izledim ekran karti felan olmayan sistemler felna onerdi bi abi vardida 35 k lik bütcem yok keske olsade 5 6 yeter gibi az degildir işllah
  15. E

oynaatsin yeter oyun oynarken muzik dinetsin yotubeden fazlasini istemiyorum
  16. E

cok fazla oynamiyorum saten akşamdan akşama bu aralar bu corona muhabbetinden dolayi evde cok kaldim o yüzden pc ve oyunlara daldim dediginiz gibi 3060 iyise alirim nasil olur birde mesela zula veya mc oynarken bir yandan video müzik dinletir demi
  17. E

yani cok anlamam sistemlerden felanda zula mc acsin yeter yani cok uzan vadeli ise dediginiz sistem belki oyle düşünürüm 10 k bütce sadece pc olur 1 ay sonrada belki ekran alirim 1607439776 aslinda yotubede sistem felan yazdim yotube kanalinda donanım arşivi gördüm forum felan bi soruyum dedim...
  18. E

ya aslinda bütcem 10 k civarida 1 2 ay beklesem olcak ama suanlık 5 6 k zula yi herkes oynayabilir illa cs veya başka oyun oynamak şart degil bilmiyorum ama
  19. E

o zman onu bekleyim aslinda 1 2 ay beklesem 10 k lik bütcem olcak da suanlık 5 6 k dediklerimi oynatsin yeter 1607439328 bi deneyim kanka dediklerimi acar oynatir demi bi skintisi olmaz güvenilir felan konusundada
  20. E

zula ve mc oynamak suc degildir galiba ben anlamadim ama neyse bu kadar boyle bieşyde yapamadim ama
Top Bottom