Neler Yeni

ZULA VE MC İCİN 5 6 K LİK SİSTEM

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
Çok uzun bir süre sürekli Zula ve MC oynamassınız değil mi?Yeri gelecek Cyberpunk gibi oyunlara da heves edeceksiniz.O zaman 60 FPS üstü çok rahat verecek olan 3060'a yönelmek mantıklı bence,sadece az daha sabredin.
cok fazla oynamiyorum saten akşamdan akşama bu aralar bu corona muhabbetinden dolayi evde cok kaldim o yüzden pc ve oyunlara daldim dediginiz gibi 3060 iyise alirim nasil olur birde mesela zula veya mc oynarken bir yandan video müzik dinletir demi

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
yani cok anlamam sistemlerden felanda zula mc acsin yeter yani cok uzan vadeli ise dediginiz sistem belki oyle düşünürüm 10 k bütce sadece PC olur 1 ay sonrada belki ekran alirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

aslinda yotubede sistem felan yazdim yotube kanalinda donanım arşivi gördüm forum felan bi soruyum dedim cogu cevap güldüler felan anlamadim.kötü bi niyetim yoktu
nedeni zula ve mc için 2.5k lık sistem bile çok rahat yetiyor
bazen forumda 35k sistem önerisi isteyen oluyor zula gibi düşük sistwm isteyen oyunlar için

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
cok fazla oynamiyorum saten akşamdan akşama bu aralar bu corona muhabbetinden dolayi evde cok kaldim o yüzden PC ve oyunlara daldim dediginiz gibi 3060 iyise alirim nasil olur birde mesela zula veya mc oynarken bir yandan video müzik dinletir demi
O dediğin olayları çok rahat yaparsın bu bütçede bir pc için,hatta 5-6K'lık bir pc'de bile çok rahat yaparsın,gayet de keyif alırsın.

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
nedeni zula ve mc için 2.5k lık sistem bile çok rahat yetiyor
bazen forumda 35k sistem önerisi isteyen oluyor zula gibi düşük sistwm isteyen oyunlar için
bi kac video izledim ekran karti felan olmayan sistemler felna onerdi bi abi vardida 35 k lik bütcem yok keske olsade 5 6 yeter gibi az degildir işllah

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
oynaatsin yeter oyun oynarken muzik dinetsin yotubeden fazlasini istemiyorum
dediğin işleri yapmak için hala 2-2.5k lık sistem bile yeterli

bi kac video izledim ekran karti felan olmayan sistemler felna onerdi bi abi vardida 35 k lik bütcem yok keske olsade 5 6 yeter gibi az degildir işllah
5-6 bu işler için çok fazla bir bütçe
2.5k fazlasıyla yeterli ama bütçeniz varsa 6k verin tabi daha iyi olur bilgisayar

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
4-5k'lık bir sistem işini görür rahatça kasmaz dediğin oyunlar.
5 6 dedim de bilmiyom tam olarak 4 5 bin de olabilr tabi oynatsin yeter akşamdan akşama saten

dediğin işleri yapmak için hala 2-2.5k lık sistem bile yeterli

5-6 bu işler için çok fazla bir bütçe
2.5k fazlasıyla yeterli ama bütçeniz varsa 6k verin tabi daha iyi olur bilgisayar
yanlış anlama iyi olsun 1 kere olsun diye bişey vardir o yüzden..biraz daha beklesem yükselir bütcem suanlık oyle 5 6 k ortlama

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
yanlış anlama iyi olsun 1 kere olsun diye bişey vardir o yüzden..biraz daha beklesem yükselir bütcem suanlık oyle 5 6 k ortlama
Benim de demek istediğim bu.3-5 sene sonra GTA 6 çıktığında o oyuna heves edeceksin.O zaman hayal kırıklığına uğramamak için bu dediğin şey önemli PC alırken.Almışken iyisinden olsun mis gibi olsun.

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
Benim de demek istediğim bu.3-5 sene sonra GTA 6 çıktığında o oyuna heves edeceksin.O zaman hayal kırıklığına uğramamak için bu dediğin şey önemli PC alırken.Almışken iyisinden olsun mis gibi olsun.
o zman biraz daha bekleyim parami biriktiriyim 10 k lik bir pc aliyim ilerisi icin benim daha iyisi olur.başka oyun oynamam gibi ama bellide olmaz suanki pc iyi olmadigi icin oynamiyorum belki oynarım

En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Sencer Yalçıner
güzel sistem ama yeni bişey cikarmi yakin zamanda ona gore alcam birde zula mc felan oynaarim demi

Yok sistem güzel alabilirsin. Zula maksimumda rahat oynatır. GTA 5 de.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
o zman biraz daha bekleyim parami biriktiriyim 10 k lik bir PC aliyim ilerisi icin benim daha iyisi olur.başka oyun oynamam gibi ama bellide olmaz suanki PC iyi olmadigi icin oynamiyorum belki oynarım
Bence de bu karar daha mantıklı.Dediğin gibi şuan heves etmessin ama PC'yi aldıktan sonra fikrin değişebilir,yeni oyunlara heves edebilirsin yani.

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
Yok sistem güzel alabilirsin. Zula maksimumda rahat oynatır. GTA 5 de.
belki bir yeni sistem gelir diyolarda bilmiyorum bütcem her türlü yetiyor ilerisi icin iyi bi sistemde alinabilrmi ?

Bence de bu karar daha mantıklı.Dediğin gibi şuan heves etmessin ama PC'yi aldıktan sonra fikrin değişebilir,yeni oyunlara heves edebilirsin yani.
o zman dediginiz gibi beklmek en iyisi 1 ker alip en iyisini almak icin aslinda buraya geldik bişeyler ogrenmek..ama birazcik hayal kirikligim oldu acikcaksi zulami oynucam yok gülmeler..bilmiyorum acikcasi her kesimden insan var burda iyisiyle kötüsüyle

Top Bottom