Neler Yeni

ZULA VE MC İCİN 5 6 K LİK SİSTEM

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
suanlık sadece PC icin ekrani 1 ay sonra alirim bi tane 2 k lik bişey

bu sistemi alabilirsin işlemciyi
r3 3100
rami 2x8 yap
ssd yi de pionner 480 gb yapıp alabilirsin yada arkadaşlar daha iyisini atabilir

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
Yeni sistem çıkar mı bilmiyorum.
Büyük ihtimalle önümüzdeki bir hafta içinde bir sistem gelecek DA'dan.Bence o sistemin indirimli fiyatı stok bitmeden alınabilirse güzel olur.Bu sefer RX 5500 XT'den daha güçlü bir sistem gelecek gibi duruyor

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
Büyük ihtimalle önümüzdeki bir hafta içinde bir sistem gelecek DA'dan.Bence o sistemin indirimli fiyatı stok bitmeden alınabilirse güzel olur.Bu sefer RX 5500 XT'den daha güçlü bir sistem gelecek gibi duruyor
o zman onu bekleyim aslinda 1 2 ay beklesem 10 k lik bütcem olcak da suanlık 5 6 k dediklerimi oynatsin yeter
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu sistemi alabilirsin işlemciyi
r3 3100
rami 2x8 yap
ssd yi de pionner 480 gb yapıp alabilirsin yada arkadaşlar daha iyisini atabilir
bi deneyim kanka dediklerimi acar oynatir demi bi skintisi olmaz güvenilir felan konusundada

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
o zman onu bekleyim aslinda 1 2 ay beklesem 10 k lik bütcem olcak da suanlık 5 6 k dediklerimi oynatsin yeter

bi deneyim kanka dediklerimi acar oynatir demi bi skintisi olmaz güvenilir felan konusundada
dostum bunu alırsan şuanda oynayamıyacağın oyun yok

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman

Birkaç ay sonra sadece kasa için 10k bütçen olacaksa o zaman az daha sabret kesinlikle.10K fiyata RTX 3060'lı bir sistem alırsın hem çok daha uzun ömürlü olur oyun açısından.Zula'dan sıkıldığın zaman yeni oyunlara heves ettiğinde bu fiyat bandındakiler seni yarı yolda bırakabilir(birkaç sene sonrası için tabii).10K'dan 2K monitöre ayırsan bile 8K ile rx 5600 XT'li bir sistem bile muazzam olur.

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
Velet oyunu tarzında geçiyor halk dilinde o oyunlar özellikle zula o yüzden gülüyorlar.
ya aslinda bütcem 10 k civarida 1 2 ay beklesem olcak ama suanlık 5 6 k zula yi herkes oynayabilir illa cs veya başka oyun oynamak şart degil bilmiyorum ama

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
ya aslinda bütcem 10 k civarida 1 2 ay beklesem olcak ama suanlık 5 6 k zula yi herkes oynayabilir illa cs veya başka oyun oynamak şart degil bilmiyorum ama
Cs ve Zula gibi oyunları 2K'lık bir pc bile kaldırır.Hele zulayı çok rahat kaldırır.O konuda için rahat olsun.

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
Birkaç ay sonra sadece kasa için 10k bütçen olacaksa o zaman az daha sabret kesinlikle.10K fiyata RTX 3060'lı bir sistem alırsın hem çok daha uzun ömürlü olur oyun açısından.Zula'dan sıkıldığın zaman yeni oyunlara heves ettiğinde bu fiyat bandındakiler seni yarı yolda bırakabilir(birkaç sene sonrası için tabii).10K'dan 2K monitöre ayırsan bile 8K ile rx 5600 XT'li bir sistem bile muazzam olur.
yani cok anlamam sistemlerden felanda zula mc acsin yeter yani cok uzan vadeli ise dediginiz sistem belki oyle düşünürüm 10 k bütce sadece pc olur 1 ay sonrada belki ekran alirim

Cs ve Zula gibi oyunları 2K'lık bir PC bile kaldırır.Hele zulayı çok rahat kaldırır.O konuda için rahat olsun.
aslinda yotubede sistem felan yazdim yotube kanalinda donanım arşivi gördüm forum felan bi soruyum dedim cogu cevap güldüler felan anlamadim.kötü bi niyetim yoktu

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
yani cok anlamam sistemlerden felanda zula mc acsin yeter yani cok uzan vadeli ise dediginiz sistem belki oyle düşünürüm 10 k bütce sadece PC olur 1 ay sonrada belki ekran alirim
Çok uzun bir süre sürekli Zula ve MC oynamassınız değil mi?Yeri gelecek Cyberpunk gibi oyunlara da heves edeceksiniz.O zaman 60 FPS üstü çok rahat verecek olan 3060'a yönelmek mantıklı bence,sadece az daha sabredin.

yani cok anlamam sistemlerden felanda zula mc acsin yeter yani cok uzan vadeli ise dediginiz sistem belki oyle düşünürüm 10 k bütce sadece PC olur 1 ay sonrada belki ekran alirim

aslinda yotubede sistem felan yazdim yotube kanalinda donanım arşivi gördüm forum felan bi soruyum dedim cogu cevap güldüler felan anlamadim.kötü bi niyetim yoktu
Yok aslında bu platformda isteyen herkes konu açabiliyor,isteyen herkes de herhangi bir konuya troll yazabiliyor.Sen o konuda canını sıkma,sen en iyisini yaptın.

Top Bottom