Neler Yeni

ZULA VE MC İCİN 5 6 K LİK SİSTEM

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
belki bir yeni sistem gelir diyolarda bilmiyorum bütcem her türlü yetiyor ilerisi icin iyi bi sistemde alinabilrmi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zman dediginiz gibi beklmek en iyisi 1 ker alip en iyisini almak icin aslinda buraya geldik bişeyler ogrenmek..ama birazcik hayal kirikligim oldu acikcaksi zulami oynucam yok gülmeler..bilmiyorum acikcasi her kesimden insan var burda iyisiyle kötüsüyle
Burasi da sosyal medya sayılır sonuçta,insanlar kendi kafasına göre hareket edebiliyor.Siz onları çok kafanıza takmayın önemli değil gerçekten.Hayırlı olsun şimdiden.

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
Burasi da sosyal medya sayılır sonuçta,insanlar kendi kafasına göre hareket edebiliyor.Siz onları çok kafanıza takmayın önemli değil gerçekten.Hayırlı olsun şimdiden.
aslinda o zaman sistemi alacagim zaman bir konu daha acarim ve sizin fikirlerinizi gene alirim gibi suanlık beklemek en iyisi

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
Hocam da4 alınırdı ama şuan fiyat olarak alınmaz pollux 3an idi sanırım aynı fiyata 1660s oluyor
aslinda yeni bir sistem cikcak diyolar belkide 1 2 ay sonra cikacaksan onu düşünürüm veya bi arkadaş 3060 li bişey dedi onu aliirm

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
aslinda yeni bir sistem cikcak diyolar belkide 1 2 ay sonra cikacaksan onu düşünürüm veya bi arkadaş 3060 li bişey dedi onu aliirm
hocam aslında yeni sistemi beklemek en doğrusu olur çünkü abdullah reyiz büyük oynayacak gibi bu sefer ek olarak istediğiniz pcde istediğiniz oyunu oynarsınız gereksiz troll insanları kayle almayın umarım yeni gelen sistem sizlik olur

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
hocam aslında yeni sistemi beklemek en doğrusu olur çünkü abdullah reyiz büyük oynayacak gibi bu sefer ek olarak istediğiniz pcde istediğiniz oyunu oynarsınız gereksiz troll insanları kayle almayın umarım yeni gelen sistem sizlik olur
işallah suanlık dedigim şeyleri acsa yeter tabi aldigim pc iyi olursa başka türlü oyunlarida oynayabilirim beklemek en iyisi acikcasi o zman en kisa zmanda gelir işllah

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
işallah suanlık dedigim şeyleri acsa yeter tabi aldigim PC iyi olursa başka türlü oyunlarida oynayabilirim beklemek en iyisi acikcasi o zman en kisa zmanda gelir işllah
Hocam tabii ki yine sizin kararınız ama o bütçede cyberpunk kaldıran sistemle sadece zula oynama pc yetim kalmasın

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
Hocam tabii ki yine sizin kararınız ama o bütçede cyberpunk kaldıran sistemle sadece zula oynama PC yetim kalmasın
cok fazla saten oynamiyorum da akşamdan akşama dediginiz tarzda oyunlar oynayabilirim..30 dk dir bakiyorumda dolarla sistemler oldugu icin herkes cok yükseldi diyolar

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Muhammed
arkadaşlar zula mc internete video izleyebilecegim 5 6 bin arasi nasil bir sistem toplamam lazım hazir sistemlerden hangileri iyisi birde yeni sistem ne zaman gelir
onlar için o fiyata sistem toplamana gerek yok

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Muhammed
elimdeki sistem de oynatiyor acikcasi ama cok da iyi bişey degil eski bir sistem yeni sistem almak istiyorum acikcasi her hafta arizasi cikiyo
oyun alıcaksan ya da cs valorant tarzı oynucaksan olabilir de 4k ya pc toplasan da rahat oynanır sadece onları oynucaksan. 5 6 k alıcaksan bence hakkını vermelisin

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,456
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
cok fazla degişik oyun oynamam ama yetiyo bana istedigim mc zula birde video izlicem felan
Yeter o sistem sana kardeşim uzun yıllar da kullanırsın hatta. Mc'de alırsın 300 500 fps :D

eren1910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
eren duran
oyun alıcaksan ya da cs valorant tarzı oynucaksan olabilir de 4k ya PC toplasan da rahat oynanır sadece onları oynucaksan. 5 6 k alıcaksan bence hakkını vermelisin
cok do zorlamak istemiyorum sistemi cok cok yüksek oyunlar oynamam diye düşünüyom..sistemi alirsam belki fikrim degişir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,246
Üyeler
153,520
Son üye
fazilcan
Top Bottom