Arama sonuçları: *

1. Rotangar

sistemim 2k rahatlıkla kaldırırmı

Kişisel fantezine kalmış ama ben olsam gerek duymazdım :D Hikaye oyunlarında kullan
  2. Rotangar

sistemim 2k rahatlıkla kaldırırmı

Bu sistem ztn 1080p için değil 2k için oynatır yani
  3. Rotangar

şu sistemler işimi görürmü

İş görür dediğim gibi
  4. Rotangar

Böyle bi sistemi mi 7k ya temiz bulabiliyorsunuz o.O2 Ekran kartını kastediyorsunuz sanırım sadece.3050 bile yayın için iş görür ama bikaç seneye pişman olursunuz almışken 1 2k daha verip hem daha performanslı hemde daha ileriye dönük bir sistem alın derim 4060lı en kötü ihtimal 3060 lı alın
  5. Rotangar

o sistemden kastın hangi sistem ? Bide 18k bütçen varsa bekle yanlış bilmiyorsam pc hocası yeni sistem çıkarıcak bu tarz indirimli sistemleri takip et 4060 lı 18k ya sistem bulursun.
  6. Rotangar

Hocam bence almışken gidipte 2000 serisine inme tabi bütçen yoksa bir şey diyemem 3060 mümkünse 4060 lı almanı tavsiye ederim bi süre daha bekleyip çok daha ileriye dönük olur.Şahsi görüşümde amd ekran kartı alnımaz ben asla tercih etmem(umarım bi savaş başlatmam) 1715030122 Arc konusuna...
  7. Rotangar

Oyunlar için fazlasıyla yeter yayınıda rdr gibi güç isteyen oyunlar yerine cs vesairede açıcaksanız iş görür hertürlü.Ama 3050 asla önermem mümkünse indirimli sistem kovalayın 18k ya falan 4060 lı sistem bulunabilir.
  8. Rotangar

Çözüldü✓ Sizce bu pc'ler iyi ve güvenilir midir?

Sakın bulaşmayın hocam i5 3. nesil koymuşlar i5 diyerek yutturuyorlar.Firavunun kullandığı işlemci :D.10k ya 2. elde güzel bi sistem alın derim.
  9. Rotangar

Atom Bilişim güvenilir mi?

Bu para etmez
  10. Rotangar

Atom Bilişim güvenilir mi?

Güvenilir değil ayrıca 4060 lı sistem i 70k ya mı almayı düşündün cidden. 1711626440 Sistem aşırı kötü ram de 64gb koymuşlar kin ne yapıcaksa o kadar rami
  11. Rotangar

Bu PC bana yeter mi?

Ekran kartinin pek bi onemi yok oyun tasarimi vesaire yapmiyacaksan.islemci agirlik ver bu istedikleirn cok bi donanim istemez zaten.
  12. Rotangar

PC+MONİTÖR+KLAVYE MOUSE SET Nasıl?

BEnce rampage ekipman alma pişman olursun aynı şekilşde kasa ve özellikle psu rampage alma.Monitör hem baya ufak hemde 75hz 5ms fps oyunları oynuyosan kötü performans alırsın.Rtx serisi sistem alıyosan monitörüde iyi tut derim.
  13. Rotangar

Unlost Eco V2 Alınır Mı?

1050 ti çok eski hocam almayın derim ütçeniz nedir
  14. Rotangar

Çözüldü✓ Sizce vatandan bu pc alınır mı 18k

Bu fiyata daha iyisi bulunabilir ve psu yu rampage almayın.
  15. Rotangar

Ana Konu İTOPYA KİNG 13 Çıktı!

Konuyla alakasız olucak ama şu "ana konu" tag ını nasıl yaptınız
  16. Rotangar

Şok`a yeni gelen sistemler

Ç Ö P
  17. Rotangar

bu sistem nasıl bakar mısnınız

Fena değil.
  18. Rotangar

Bilgisayar Toplama Yardım

monitör iyi ama 27 inç ve üzerinde kavisli tavsiye ederim.Pc dede 3050 az kalmış bence.
Top Bottom