Arama sonuçları: *

1. S

8113 tl ye değermi

Değer gayet iyi
  2. S

Teknoking-2 Sıcaklık - FPS Testleri (Güncellendi.)

evet hocam tamperli cam oldugu icin icini full görüyorsun rgb fan var onde ben montajlı istedim bi tek ekran kartını montajlamıyolar bende onu kendim monte ettim
  3. S

Msi kendi sitesinde mevcut güncel driver var biosun rardan çıkarıp flasha at daha sonra pc ac biosa gir flash modda çalıştır olucak benim anakart msi ben öyle yaptim zaten kendisi kuruyor otomatik evett dedikten sonra çok basit yöntem
  4. S

cok normal bende baya bi ugrastım ozellikle ups le 26 sında verdim bugun geldi
  5. S

Hocam iyi akşamlar daha bugün elime geçti sistem ilk olarak bios guncelleyip win 10 kurdum daha sonra driverlar vs gerekli programlar şimdi ise stress testi yapmak istiyorum önerin nedir
  6. S

0 windows a hangi drivelar kurulur

Ekran kartını yükledim başka hangilerini yuklucem
  7. S

Yeni sistem de yapılacak iş işler

Pc den cok iyi anlarım ama bayadir ormat atmiyorum genelde dvd üzerindendi sistem kurmaya
  8. S

Win 10 u usb ye kurdum rufus uefi ne oluyordu
  9. S

Nasıl güncelleyebilrim daha önce hic yapmamıstim freedos sistemde güncellemeyi
  10. S

Yeni sistem aldım freedos geliyor ilk yapmam gerekenler neler win 10 yüklemeden bios guncellemeli miyim
  11. S

Siz siz olun asla ups kargo olan sitelerden alışveriş yapmayın

Konuyu açalı kaç gün oldu hala kargom yok :) 15. Gundeyiz ürün sadece asya yakasından geliyor ben avrupadayim :)
  12. S

Vatan dan hazir sistem vs oem sistem

İntel 9400 alma sorunlu o işlemci
  13. S

Hocam sorunum ektedir. Kargomun şubede olduğunu burdan görüp subeye gittiğimde bana urunun burda değil teslimat asamasinda olduğunu söylediler ve yaklaşık 1 hafta sürebilir dediler müşteri hizmetlerini aradığımda ise ürününu sube zaten teslim almış sana neden yanlış bilgi verdiklerini anlamadım...
  14. S

Elestiride bulundum ne küfür ettim nede forum kurallarını aykırı hareketlerde bulundum ? Sorunun bende değil onlarda olduğunu zaten kabul ettiler zaten merkezden sorun kaydi olusturdular hatta problemin suanki kaynağı ups itopya ürünü ups ye verdi çoktan
  15. S

Ben anlatamıyorum heralde derdimi tamamdir hocam.
Top Bottom