Neler Yeni

Siz siz olun asla ups kargo olan sitelerden alışveriş yapmayın

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1591269140937.png

Benim kargom :)

Tek siz sorun yaşıyorsunuz diye neden kötülüyorsunuz. Cahil gibi davranıyosunuz.

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Hayatimda bukadar gevsek insan topluluğunu ilk defa görüyorum itopya sitesinden hazir sistem aldım hala gelicek ne itopyayla nede ups le işiniz olsun Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyor subeleri arıyorum açmıyorlar en sonunda gittim subelerine taksiyle bizde bilmiyoruz nezaman gelir teslimat büyük ihtimal 1 hafta surer diyor sikayetvar.com da gerekli sikayetleri bulundum. Gereoli
Bu ithamlarda bulunmak yerine güzelce açıklasaydınız daha iyi olabilirdi. Ne zaman sipariş ettiniz?

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
UPS şirketi gerçekten iyi bir kargo şirketi ama yaşadığın şehire göre hizmet kalitesi değişiyor, mesela benim yaşadığım şehirde hizmet berbat. Ürün alıyorsun kırık geliyor, ürün teslimine gelmiyorlar, geldik diye mesaj atıyorlar vs.vs.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
UPS Evime kadar getirdi. Sadece 5-10 Kişi falan sorun yaşadı diye kötü olmuyor. Bu huydan vazgeçin artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Alıntıyı görüntüle
Benim kargom :)

Tek siz sorun yaşıyorsunuz diye neden kötülüyorsunuz. Cahil gibi davranıyosunuz.
Kargo takibimi yaptığım sistemde kuryeye dagitilmak uzere çıktı gosterildi daha sonra ileri bir tarihe teslimat ertelendi yazınca musteri hizmetlerini aradım ve hicbirsey bilmediğini söyledi kuryemin olduğu şubeyi arayip ürünumun orda olup olmadığını ogrenmek istedim fakat 30 kez abartmiyorum aramisimdir hicbirkez ulasamadim ya çalıp meşgule atiyolar yada hic acmiyolar bende çözümü kuryemi subenden almak için kullandım ve gittiğimde ürununuz burda değil dedi fakat kargo takipte ürün şubede gözüküyor şimdi yeniden müşteri hizmetlerini aradım ve bana merkez için sorun kaydı oluşturduğunu söylediler yani bilip bilmeden veya sizin kendi tabirinizle CAHİL CAHİL bilmeden yorum yapmayin sorun onlarda haftanin 6 günü isteyim bi tek bugün izinliyim kargo geldiğinde büyük ihtimal aramayıp ürün kim bilir nerelere gidicek umarim cahilliginizi biraz olsun gidermisimdir ?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
UPS Evime kadar getirdi. Sadece 5-10 Kişi falan sorun yaşadı diye kötü olmuyor. Bu huydan vazgeçin artık.
Zaten şubeye göre değişir. Kötülemenin anlamı yok!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo takibimi yaptığım sistemde kuryeye dagitilmak uzere çıktı gosterildi daha sonra ileri bir tarihe teslimat ertelendi yazınca musteri hizmetlerini aradım ve hicbirsey bilmediğini söyledi kuryemin olduğu şubeyi arayip ürünumun orda olup olmadığını ogrenmek istedim fakat 30 kez abartmiyorum aramisimdir hicbirkez ulasamadim ya çalıp meşgule atiyolar yada hic acmiyolar bende çözümü kuryemi subenden almak için kullandım ve gittiğimde ürununuz burda değil dedi fakat kargo takipte ürün şubede gözüküyor şimdi yeniden müşteri hizmetlerini aradım ve bana merkez için sorun kaydı oluşturduğunu söylediler yani bilip bilmeden veya sizin kendi tabirinizle CAHİL CAHİL bilmeden yorum yapmayin sorun onlarda haftanin 6 günü isteyim bi tek bugün izinliyim kargo geldiğinde büyük ihtimal aramayıp ürün kim bilir nerelere gidicek umarim cahilliginizi biraz olsun gidermisimdir ?
Kardeşim şubeye göre değişir. Anlıyor musun? Anlamıyorsan anla artık. Cahil olan sensin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
UPS şirketi gerçekten iyi bir kargo şirketi ama yaşadığın şehire göre hizmet kalitesi değişiyor, mesela benim yaşadığım şehirde hizmet berbat. Ürün alıyorsun kırık geliyor, ürün teslimine gelmiyorlar, geldik diye mesaj atıyorlar vs.vs.
İstanbul dayim hocam itopyada İstanbul'da metrobuse biraksalar ürünü alırım o yakınlıktayiz ama görüyorsun sorumsuzluk hatsafhada

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Hayatımda hemen hemen tüm popüler kargo şirketleri ile işim oldu. UPS dışında hepsiyle sorun yaşadım. Sorun İtopya'da. Ayrıca forum kuralları gereği , herhangi bir firmaya hakaret edemezsiniz.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hayatımda hemen hemen tüm popüler kargo şirketleri ile işim oldu. UPS dışında hepsiyle sorun yaşadım. Sorun İtopya'da. Ayrıca forum kuralları gereği , herhangi bir firmaya hakaret edemezsiniz.
Bende neredeyse bütün hepsini denedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Zaten şubeye göre değişir. Kötülemenin anlamı yok!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim şubeye göre değişir. Anlıyor musun? Anlamıyorsan anla artık. Cahil olan sensin.
Ben anlatamıyorum heralde derdimi tamamdir hocam.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Ben anlatamıyorum heralde derdimi tamamdir hocam.
Dostum , sakince yazıp sorununu dile getirsen gerekirse bizde gömeriz ama yaptığın şey şu ; elma sepetinde ki bir elmada kurt çıksa genelleme yapıp hepsini çöpe atmak ve o elmayı aldığın yerden birdaha almamak gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Elestiride bulundum ne küfür ettim nede forum kurallarını aykırı hareketlerde bulundum ? Sorunun bende değil onlarda olduğunu zaten kabul ettiler zaten merkezden sorun kaydi olusturdular hatta problemin suanki kaynağı ups itopya ürünü ups ye verdi çoktan

Top Bottom