Neler Yeni

Siz siz olun asla ups kargo olan sitelerden alışveriş yapmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Dostum bugün 11 de aradım upse 3 dk da ulaştım bana kargomun elden verilmeyeceğini söylediler covid 19 dan dolayı benim siparişim hazır ama UPS hala almadı itopyadan bende bekliyorum
Benim sipariş coktan kargolandi sorun ups in sorumsuz davranması ulasamiyorum kac yeri aradım en son careyi taksiye atlayıp ürünumu almaktan yana kullandim çünkü kargo takipte subede gözüküyordu çalışıyorum tek izin günüm bugün ama gittiğimde ürununuz daha teslimatta diyolar anlamiyorum

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,657
İsim
Eren Yeager
Benim sipariş coktan kargolandi sorun ups in sorumsuz davranması ulasamiyorum kac yeri aradım en son careyi taksiye atlayıp ürünumu almaktan yana kullandim çünkü kargo takipte subede gözüküyordu çalışıyorum tek izin günüm bugün ama gittiğimde ürununuz daha teslimatta diyolar anlamiyorum
Ben aradığımda bana ürününüz şubeye gidince verilmez dediler koronadan dolayı ben 26 sında siparis verdim ürünümü 2 hasiran kargolandi diye mail geldi kargo takip numarası ile gönderi takibe girip yazıyorum ürününüz UPS tarafından teslim alınmak uzere bekletilmektedir yazıyor 2 gün olmuz benim montajlanmis sistemim itopyadan çıkmamış siz yine iyisiniz 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Ben aradığımda bana ürününüz şubeye gidince verilmez dediler koronadan dolayı ben 26 sında siparis verdim ürünümü 2 hasiran kargolandi diye mail geldi kargo takip numarası ile gönderi takibe girip yazıyorum ürününüz UPS tarafından teslim alınmak uzere bekletilmektedir yazıyor 2 gün olmuz benim montajlanmis sistemim itopyadan çıkmamış siz yine iyisiniz 😂
Millet bide covid i bahane ediyor sali trendyoldan ürün aldim bu sabah elime ulaştı isteyen işini guzelce yerine getirebiliyor kimse bana ups yi savunmasin bi tek virüs onlarda yok sonuçta
1 hafta ellemiyorlar ki gayet mantıklı
7k 8k sistemler alip böyle bi hizmet sunmalari hiç hoş değil. Trendyoldan sali aldim bu sabah elimdeydi ürünüm 40tl lik ürün vizyon meselesi kesinlikle

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hasan Şık
ben vatan bilgisayardan mouse almıştım ups ile getiriyoz demişlerdi 2-3 güne geldi

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,657
İsim
Eren Yeager
Millet bide covid i bahane ediyor sali trendyoldan ürün aldim bu sabah elime ulaştı isteyen işini guzelce yerine getirebiliyor kimse bana ups yi savunmasin bi tek virüs onlarda yok sonuçta

7k 8k sistemler alip böyle bi hizmet sunmalari hiç hoş değil. Trendyoldan sali aldim bu sabah elimdeydi ürünüm 40tl lik ürün vizyon meselesi kesinlikle
Yok bahane etmedim zaten 1 ay öncesine kadar daha kötüydü 40dk hatta kaldığımı biliyorum onlara ulasayim diye ulasamiyorduk ona rağmen simdide 2 gün olmuş hala alınmamış garip

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Ben 8 ay önce itopya'dan aldığım hazır sistem montaj + windows kurulum ile 4 günde kargoya verildi 2 günde elime ulaştı. UPS Türkiye'deki en iyi kargo firması bana göre.
Avcilar şubesini belki 30 kez aramisimdir ya çalıp meşgule atiyolar yada hic acmiyolar musteri hizmetleride aynı şekilde sizin gibi düşündüm zaten yogundur vs diye ama şubeye gittiğimde iki kişi vardı biri sigara içiyor digeri bos bos dolaniyodu yani yoğunluk kavrami yok vizyon meselesi covidi bahane edip insanlarla uğraşmamak çözüm bulma şekilleri bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok bahane etmedim zaten 1 ay öncesine kadar daha kötüydü 40dk hatta kaldığımı biliyorum onlara ulasayim diye ulasamiyorduk ona rağmen simdide 2 gün olmuş hala alınmamış garip
Valla hocam allah yardımcın olsun baya bi cekicez bunlardan galiba

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,657
İsim
Eren Yeager
Avcilar şubesini belki 30 kez aramisimdir ya çalıp meşgule atiyolar yada hic acmiyolar musteri hizmetleride aynı şekilde sizin gibi düşündüm zaten yogundur vs diye ama şubeye gittiğimde iki kişi vardı biri sigara içiyor digeri bos bos dolaniyodu yani yoğunluk kavrami yok vizyon meselesi covidi bahane edip insanlarla uğraşmamak çözüm bulma şekilleri bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla hocam allah yardımcın olsun baya bi cekicez bunlardan galiba
Umarım cekmeyiz dostum 😕

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,657
İsim
Eren Yeager
kardeşim dezenfekte yapıyorlar ilk kargoyu temizce veriyolar niye kötülüyorsunki en temiz kargo şirketi
Bana göre de diğer şirketlere göre temiz iş yapıyorlar ama geç geliyor işte şikayetimiz o

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
İtopya şuan aşırı yoğun. Bizim milletin dolar 7 TL olmuşken ve pandemi varken hazır sistem alacağı tuttu. UPS firmasına gelecek olursak onlarda yoğun. İtopya hazır sistemlerinizi 7 günde kargoya veriyor. UPS kargo bana normalde paketimi İstanbul'dan Kayseri'ye 2 günde getiriyordu ve gayet hızlıydı. Bu süreçte firmaları anlayışla karşılayın. :)
Hocam yoğunluk kavrami her seyde geçerli trendyoldan ürün aldim sali persembe elimdeydi benim ürün 6 gündür İstanbul icinden bana gelmiyor . Subeye gittim iki çalışan da bos bos duruyordu 30 defa arayip ulasamayinca çözümü gitmekte buldum siz düşünün amacım ürünün şubede olduğunu kargo takipten görüp o nedenle gitmemdi ama subede değil ürünüm sorumsuzluklarina yakiniyorum covid 19 bi tek ups ye mi var ? Bahane ettikleri bariz ortada

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Bana göre de diğer şirketlere göre temiz iş yapıyorlar ama geç geliyor işte şikayetimiz o
Bana 1 hafta sürer demesini anlam veremedim zaten 6 gündür zaten kargoda ve ustelik itopya İstanbul'da bende İstanbul'dayim aliexpressten alsam heralde ayni surede gelirdi tahminenn

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,657
İsim
Eren Yeager
Bana 1 hafta sürer demesini anlam veremedim zaten 6 gündür zaten kargoda ve ustelik itopya İstanbul'da bende İstanbul'dayim aliexpressten alsam heralde ayni surede gelirdi tahminenn
Geçmiş olsun dostum umarım yakın zamanda gelir ürünün

Top Bottom