Neler Yeni

Siz siz olun asla ups kargo olan sitelerden alışveriş yapmayın

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Elestiride bulundum ne küfür ettim nede forum kurallarını aykırı hareketlerde bulundum ? Sorunun bende değil onlarda olduğunu zaten kabul ettiler zaten merkezden sorun kaydi olusturdular hatta problemin suanki kaynağı ups itopya ürünü ups ye verdi çoktan
Tamam. Haklısın. Geçmiş olsun umarım birdaha sorun yaşamazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Dostum , sakince yazıp sorununu dile getirsen gerekirse bizde gömeriz ama yaptığın şey şu ; elma sepetinde ki bir elmada kurt çıksa genelleme yapıp hepsini çöpe atmak ve o elmayı aldığın yerden birdaha almamak gibi.
Hocam sorunum ektedir. Kargomun şubede olduğunu burdan görüp subeye gittiğimde bana urunun burda değil teslimat asamasinda olduğunu söylediler ve yaklaşık 1 hafta sürebilir dediler müşteri hizmetlerini aradığımda ise ürününu sube zaten teslim almış sana neden yanlış bilgi verdiklerini anlamadım diyip sorun kaydi olusturdular şubeyi arayip amacım kargomun durumunu ogrenmekti 30 defa aramama rağmen açmadı çözümü şubeye gitmekte buldum

Ekler

• Screenshot_2020-06-04-11-43-16-857_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-06-04-11-43-16-857_com.android.chrome.jpg
    289.2 KB · Hit: 34

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Adem
Ups'e laf edenler elbet bir gün diğer kargoların da eline düşecekler... O zaman anlarlar kim kötü kim iyi.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Hayatimda bukadar gevsek insan topluluğunu ilk defa görüyorum itopya sitesinden hazir sistem aldım hala gelicek ne itopyayla nede ups le işiniz olsun Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyor subeleri arıyorum açmıyorlar en sonunda gittim subelerine taksiyle bizde bilmiyoruz nezaman gelir teslimat büyük ihtimal 1 hafta surer diyor sikayetvar.com da gerekli sikayetleri bulundum. Gereoli
knk benimki geliyo hiç bi sıkıntı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Ups'e laf edenler elbet bir gün diğer kargoların da eline düşecekler... O zaman anlarlar kim kötü kim iyi.
Konuyu açalı kaç gün oldu hala kargom yok :) 15. Gundeyiz ürün sadece asya yakasından geliyor ben avrupadayim :)

Top Bottom