Arama sonuçları: *

1. S

Forum elden gidiyeah!

Dönen çizgileri hiç sevmem. Sistemi yeniliyoruz hızlı olsun diye, internet yavaş kalıyor. Alt yapı yapıyoruz diyorlar, bütçe ayırdık diyorlar ama demek ki yetmiyor. Kesin pandemi dönemi de buna etki ediyordur. Yalnız Youtube vs yavaşlamıyor, şu sıra sadece DA sitesi yavaş.
  2. S

Her şey e kızgın atanlar ban yemeli

Bırakın yaşı küçük olanlar kızgın atarak eğleniyorsa, eğlensinler ne var bunda. Dert etmeyin. Siz doğru bildiğinizi yapın yine. Her şey reaksiyon olmamalı. (Konu sahibi bile yaptığım şakayı algılamakta güçlük çekti, reaksiyon bu kadar mı önemli)
  3. S

Her şey e kızgın atanlar ban yemeli

Ne yalan söyleyim başlığı görünce elim kızgın atmaya gitti ama hak etmediğini düşünüp vazgeçtim. Çok cezbedici bir başlıktı kızgın atmak için. EDİT: (Sanırım ilk postu okuduğunda şakayı çözemedin)
  4. S

Foruma yeni tema gelmeli

Yönetime güveniyorum, yapın şöyle çoktan seçmeli istediklerini seçsinler. Anladığım bir konu değil, bence forumu forum yapan üyelerinin saygınlığıdır.
  5. S

Neden herkes linç peşinde?

Rica ederim. Sadece çarpıtıyor demişsiniz onu sordum kim çarpıtıyor anlayamadım. Ayrıca linç kültürü hiç hoş bir davranış değil, moderetör ve yöneticilere bu davranış eğilimlerini bildirirsek azaltmak biz üyelerin elinde diye düşünüyorum. Onlar da insan, gözlerinden kaçabilir.
  6. S

Kim neyi çarpıtıyor? Benden bahsediyorsanız çarpıtıyor diye, başlıkta yazana göre konunuzu yanıtladım.
  7. S

Herkes linç peşinde mi? Her mesajın sol alt kısmında Rapor et butonu var. Gördükçe rapor ediniz.
  8. S

İmza harf sınırı uzatılıp uzun imzalara imzayı genişlet butonu eklensin

İsteyen okur, okumak şart değil. İstemeyen bakmadan geçer. Karmaşa oluşturmaz ki görünümde kısaltılmış imza.
  9. S

Çekiliş için yorum ve reaksiyon kasanlar.

Yardım isteyip de konuyu sürekli yükselt yapmak zorunda kalanlar ve ilgi göremeyip isyan edenler görüyorum forumda. Yükseltme sınırı da bulunuyor tabii. O kadar çok gereksiz veya trol konuları açılıyor ki, yardım isteyenlerin konusu bazen havada kalabiliyor yani çözüm için yardımcı...
  10. S

Bilerek Ban Yiyenler Hakkında

@Mehmet Yılmaz Düşünceli bir davranış biçimi ve güzel bir açıklama olmuş. Olabilecek bir şey ise yapılsın derim.
  11. S

Hazır sistemlerde küçük bir miktar stok foruma ayrılmalı

Sanırım şöyle demek istediler, foruma özel ayrılan stok foruma olan ilgiyi artırmak için etik dışı bir davranış olurdu. (tahmin sadece) 80+ bronze gibi örneğin.
  12. S

Yapılırsa da inşallah dediğinde haklı çıkarsın. Stok kontrolü yapan çılgınlar fark etmez.
  13. S

İyi, güzel, hoş diyorsun da. Başkaları da videoyu veya başka platformdaki haberi görmeden satış sayfasında denk gelip satın alabilir. Sadece videodan görülüp de alındığını sanmıyorum.
  14. S

Satıcı firma sadece satmak ister, konu sadece forumun üyelerinin görebilmesi olamaz. Yani satıcının da bu fikri benimsemesi gerek. Anca şöyle olur, satın almak için özel bir kod girilir. Bu kodu forumda paylaşırsın. Satıcının sisteminde kod girilmeden satın alım yapılamaz. Anca böyle bir stok...
Top Bottom