Arama sonuçları: *

• Users: AK47
  • In Şikayet
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. AK47

Troll konu açan birey hakkında

Selam, öncelikle her şeye burnunu sokan birisi değilim ki bunu da forumda sürekli aktif olmadığımdan anlayabilirsin Her konuya da delice yorum yapmam puan kasayım diye. Günün 24 saatinde 5 saat uyurum kalan vakitte bir yandan üniversite derslerine katılır diğer yandan çalışırım, işlerim...
  2. AK47

Yalan söyleyecek halim yok ben gördüğümü söylüyorum. Yanlışlığın kiminle alakalı olduğunu merak ettim.
  3. AK47

4. AK47

Öncelikle şunu söyleyeyim konu ilk açıldığında tek resim vardı ve bembeyaz sütyen. Başka bir resim yoktu, ben uyarı aldıktan sonra tekrar girip kontrol ettim ondan sonra iki resime dönmüş konu -ki benden önce yorum yapan arkadaş da raported yazmış buradan anlaşılabilir- bu yüzden troll olduğunu...
  5. AK47

https://forum.donanimarsivi.com/konu/bu-yaziyi-buetuen-fotograflara-nasil-uygularim.228454/#post-2252021 Düzeltmiş heralde artık ne olduysa. İlk başta bir tane resim vardı.
  6. AK47

Az önce bir varlık forumda bir konu açmış troll olduğu çok belli güya bir sorun yaşamış da falan fistan fotoğraf bırakmış altına bıraktığı fotoğraf da sütyen fotoğrafı.. Buradaki amaç insanlara yardım etmek bende bir yardımım dokunur diye ilgileneyim diyorum önüme sütyen geliyor. Üstelik...
  7. AK47

Forumda Sokak Jargonu Kullanılması!

Konu hitap şekli, yazım kuralları değil. Eğer öyle olsaydı mesajı alıntıladığım yerde önce kontrol ederdim. Konu farklı olduğu için düzeltme gereği duymuyorum, teşekkürler.
  8. AK47

Bu yorumu kirlilik olarak görmen saçma. Bak arkadaşım, öncelikle açtığın konuda gerçek bir sorun veya tartışılması gereken bir durum göremedim. Bu benim naçizane fikrim. Yakındığın konuda bir çok çözüm yolu var aslında buraya konu açmaya gelene kadar. Mesela gözüne çarpan hatayı metin sahibine...
  9. AK47

Bu arada şunu da ekleyeyim, feminist bir yaklaşımım yok. Arkadaş sokak jargonundan rahatsız olduğu için yazdığı yazıda farkında olmadan - diye düşünüyorum- yine sokak jargonundan bir kelime kullanmış biraz ironik olmuş. Bu yüzden hatırlatayım dedim.
  10. AK47

TDK'da da kadın kelimesinin tanımı şu şekildedir: Erişkin, dişi insan. Yani gelişimini tamamlamış ve 18 yaşını doldurmuş her dişi birey, kadındır. Bayan bir saygı sözcüğü değildir. Onun yerine 'kız arkadaşlar' veya 'hanımefendiler' kullanılabilir.
  11. AK47

Lakin bu fikri paylaşan sen yer ayırdığın cümlelerde "Kadın" yerine, yine sokak ağzında geçen "bayan" kelimesini kullanmışsın.
Top Bottom