Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Konu içerisinde alakasız cevap cezalandırılmalı!

Tamam dostum anlaşılan bir yere varamayacağız iyi forumlar
  2. Mechanist

İNSAN gibi arkadaşlar ailevi sebeplerden dolayı maalesef başka yerden almam imkansız gibi bir cümle kullanabilir.
  3. Mechanist

Dostum adam sistem önerin diyor ve kazık olduğunu biliyor ve pişkin pişkin kazık yemek istiyorum diyip dalga geçiyor hoş mu bu? burada elinden geleni yapıp yardım etmeye çalışan adamlar var yapmayın gözünüzü seveyim ya.
  4. Mechanist

Looper birinci konuda son derece haksızsın forumda sistemi önerisi isteyen adam bilgisine güvenmeyip bizden yardım istiyor bizde doğal olarak kazık yemesini istemiyoruz ondan sonra adam geliyor ben kazık yemek istiyorum diyor sende gelip vazgeçirmeye çalışan arkadaşı suçluyorsun ee yuh artık...
  5. Mechanist

Rapor Sisteminin Gereksiz Kullanımı Hakkında!

valla çok şükür neyi raporlayacağımı bilen kişilerdenim bugüne kadarda raporladığım her şey doğru cezalandırdı.
  6. Mechanist

Arkadaşımda Ban vardı bitti ama ekranda "Banlandın!" diye mesaj var?

Ya hocam işte bütün yetkililerin birbiriyle uyumu yada samimiyeti önemli demek istiyorum siz şimdi üç tanesiniz ve bence üçünüz de samimisiniz böylede devam etsin.
  7. Mechanist

Aga benim uyarım veya işte bu olaylar durumum ne ? bir kere ban yedim ama uyarı puanım falan kaç
  8. Mechanist

Yok şaka bir yana gördüğüm nadir iyi Modlardansın yani en azından ben kolay kolay mod beğenmiyorum çünkü burunları genellikle havada oluyor ama sen samimisin Mehmet abi de Abdullah abi de öyle.
  9. Mechanist

Sana çok kral olduğunu söylemişler miydi daha önce ?
  10. Mechanist

Anında açılmıyor 20dk sonra civarında açılıyor.
  11. Mechanist

Forumda rütbelilerin kayırılması

Ben toplamda iki kişiye sadece her türlü reaksiyon basıyorum bunlar @crazyreign diğer @Yasin Çelik bunun dışında herkese eğer fikrine katılıyorsam yada yardımı gözümde güzelse reaksiyon basıyorum.
  12. Mechanist

Açtığım konulara cevap gelmiyor

Etiketlersen birilerini bence daha hızlı olur
  13. Mechanist

Forum Adeta Dingo'nun Ahırına Döndü !

Kardeşim burası TDK'nın sitesi değil beyefendinin yazım kurallarına dikkat etmemesi seni niye bu kadar rahatsız ediyor anlamadım burası bir teknoloji forumu evet başta söylediğin şeyler doğru fakat yazım kuralları isyanın çok ama çok saçma.
  14. Mechanist

Konu dışı kategorisi neden var?

Dostlar konu nedir ? ancak girdim foruma da haberim yok??
Top Bottom