Neler Yeni

Forum Adeta Dingo'nun Ahırına Döndü !

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kimera

80+ Bronze
Moderatörlerden bir istediğim olacak, yalnızca bir.

Lütfen Technopat Sosyal gibi denetimler olsun.

Millet
" Arkadaşlar zehirlenmem değil mi? " diye konu başlığı açıyor ya ! Çok saçma. Bari "Bu ürününün sıkıntısı var mı ?" yaz ya.
Ve buna modlar takılmıyor... Direkt öylece kalıyor. rapor edilmese görüldüğü bile yok.
Konuyu açan arkadaşla da sorunum yok.

Adamın açtığı konuya bakın.
Adam kelimeleri tam dahi yazmamış. Sanki ölüm döşeğinde. Ve o da yetmezmiş gibi konu içeriğinde oyunun ismi ve sonunda CANIM YAZIYOR CANIM !
Bu arkadaşla sorunum olacaksa da olsun. Belki bir şeyler katarım arkadaşa...

TARİHİ ESER ANLAYANLAR YORUMLASIN SAOLUN diye bir konu açıldı. Çok geçmedi üzerinden.
Adamın teki gelmiş orada "ben onu reis-i burdur'a götüreyim" filan diyor.
Bu arkadaşla da problemim yok ama buranın ciddiyetinin bir farkına varın istiyorum.

@Beyfendiiii6 var. Mesela yazım kurallarına hiç dikkat etmiyor (Sanırım telefondan yazarken böyle yapıyor.). Kendisiyle hiçbir sorunum yok. Forumda ileri gelenlerden sayılabilir herhalde. Bir sürü insana yardımcı oluyor.

Lütfen bir sıkı yönetim vb. bir şey olsun. İnsanlar kendine gelsin.
Ben bu forumda birçok kurala özen gösteriyorsam, en küçük virgüle (,) dahi önem veriyorsam ; lütfen artık bir şeyler yapılsın.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Saygılar.

@White Ravens
@Mehmet Yılmaz
@Abdullah Hacıgül

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,982
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Şikayet ederseniz gerekli konulara işlem yapılır. Raporlamadan böyle konular açmak kaos yaratmaktan başka bir şeye yol açmaz.

Kimera

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şikayet ederseniz gerekli konulara işlem yapılır. Raporlamadan böyle konular açmak kaos yaratmaktan başka bir şeye yol açmaz.
Amacım asla kaos değil fakat neden her şey sonradan yapılıyor da, en başta kökünden problem çözülmüyor ? Onu anlamadım.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Ben bu foruma çok sıkı kuralları olmadığı için gelmiştim eğer technopattaki gibi (.) koymadım diye ceza alırsam bu forumu bırakırım.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,982
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Dostum konu açan insanların başında mı bekleyelim? Bu nasıl öneri Allah aşkına...

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
Moderatörlerden bir istediğim olacak, yalnızca bir.

Lütfen Technopat Sosyal gibi denetimler olsun.

Millet
" Arkadaşlar zehirlenmem değil mi? " diye konu başlığı açıyor ya ! Çok saçma. Bari "Bu ürününün sıkıntısı var mı ?" yaz ya.
Ve buna modlar takılmıyor... Direkt öylece kalıyor. rapor edilmese görüldüğü bile yok.
Konuyu açan arkadaşla da sorunum yok.

Adamın açtığı konuya bakın.
Adam kelimeleri tam dahi yazmamış. Sanki ölüm döşeğinde. Ve o da yetmezmiş gibi konu içeriğinde oyunun ismi ve sonunda CANIM YAZIYOR CANIM !
Bu arkadaşla sorunum olacaksa da olsun. Belki bir şeyler katarım arkadaşa...

TARİHİ ESER ANLAYANLAR YORUMLASIN SAOLUN diye bir konu açıldı. Çok geçmedi üzerinden.
Adamın teki gelmiş orada "ben onu reis-i burdur'a götüreyim" filan diyor.
Bu arkadaşla da problemim yok ama buranın ciddiyetinin bir farkına varın istiyorum.

@Beyfendiiii6 var. Mesela yazım kurallarına hiç dikkat etmiyor (Sanırım telefondan yazarken böyle yapıyor.). Kendisiyle hiçbir sorunum yok. Forumda ileri gelenlerden sayılabilir herhalde. Bir sürü insana yardımcı oluyor.

Lütfen bir sıkı yönetim vb. bir şey olsun. İnsanlar kendine gelsin.
Ben bu forumda birçok kurala özen gösteriyorsam, en küçük virgüle (,) dahi önem veriyorsam ; lütfen artık bir şeyler yapılsın.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Saygılar.

@White Ravens
@Mehmet Yılmaz
@Abdullah Hacıgül
Kardeşim burası TDK'nın sitesi değil beyefendinin yazım kurallarına dikkat etmemesi seni niye bu kadar rahatsız ediyor anlamadım burası bir teknoloji forumu evet başta söylediğin şeyler doğru fakat yazım kuralları isyanın çok ama çok saçma.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Technopat yapabiliyor ama. Yapılamaz değil. Yalnızca biraz efor gerektiriyor.
Sadece bu cümlende bile yazım hataları var bence hiç bulaşma ban yersin yazım kurallarına uymadığın için eğer böyle bir kural gelirse.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Rapor sistemini kullananlar bilirler "Çözüldü" bildirimini ne kadar hızlı aldıklarını.
Hep söylüyoruz, uygunsuz bulduğunuz şeyleri raporlayın. Hızlı şekilde ilgileniliyor.

Kimera

80+ Bronze
Kardeşim burası TDK'nın sitesi değil beyefendinin yazım kurallarına dikkat etmemesi seni niye bu kadar rahatsız ediyor anlamadım burası bir teknoloji forumu evet başta söylediğin şeyler doğru fakat yazım kuralları isyanın çok ama çok saçma.
Tamam virgül, nokta vs. koymasın ama mesela " yapamıom " diyeceğine " yapamıyorum " yazsın. Çok zor bir şey değil.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,982
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Bahsi geçen yerde bu konuyu açsaydın ceza alabilirdin. Bunun kıymetini anlayacaksınız ama ne zaman :) Ayrıca böyle bir başlık kullanamazsın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,559
Üyeler
147,374
Son üye
5ziydin1
Top Bottom