Neler Yeni

Forumda rütbelilerin kayırılması

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

BMW_M4

80+ Bronze

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Forumda gördüğüm kadarıyla rütbeli üyeler kayırılıyor. Örnek verecek olursak rütbesi düşük bir üye rütbeliden önce bir şey yazıyor aynı şeyi rütbeli ondan sonra yazıyor ama reaksiyonu o alıyor elbette kimse kimseye reaksiyon vermek zorunda değil bunda okeyim ama rütbeli sırf o reaksiyonu rütbesi yüksek olduğu için alıyor rütbesi düşük biri daha iyi yardımda bulunsa da reaksiyonu o alıyor sırf rütbesi yüksek diye tekrar altını çiziyorum kimse kimseye reaksiyon vermek zorunda değil. Ama o üye sırf rütbesi yüksek olduğu için o reaksiyonu alıyor elbette hakeden üyelerde var forumda ona lafım yok ama ''bazı üyeler'' sırf rütbesi yüksek diye reaksiyon alıyor hakettiği için değil.
Ben toplamda iki kişiye sadece her türlü reaksiyon basıyorum bunlar @crazyreign diğer @Yasin Çelik bunun dışında herkese eğer fikrine katılıyorsam yada yardımı gözümde güzelse reaksiyon basıyorum.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Katılıyorum. Aynı şeyi yazıyoruz plat olana atıyorlar reaksiyonu.?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ne çok kıskanan varmış be.
Alın aga rütbemi ben istemiyorum.
Bu kadar takmayın her şeyi.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Rütbe mod is on. İnno3d>Gaming X

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz
Benim rütbem de statiklerim de reaksionum da düşük. Eğer arkadaşlara bir gram yardımcı olduysam reaksion vermese dahi sorun yok. Önemli olan sorunun çözülmesi reaksion kasmak değil.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Benim rütbem de statiklerim de reaksionum da düşük. Eğer arkadaşlara bir gram yardımcı olduysam reaksion vermese dahi sorun yok. Önemli olan sorunun çözülmesi reaksion kasmak değil.
Yakında XenForo sürümü güncellenecek zaten, En iyi cevap eklentisi entegre şekilde olacak, yani merak edilecek bir şey yok :D.

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz
Yakında XenForo sürümü güncellenecek zaten, En iyi cevap eklentisi entegre şekilde olacak, yani merak edilecek bir şey yok :D.
Yok kral sorun değil en iyi cevap falan. Yardımlaşmak önemli. Yaptığın yardımdan dolayı sevap kasıyorsan reaksiyon kasmana ne gerek var :D.

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
Aga adamlar pc toplamama yardım etti @Yasin Çelik @crazyreign @Fiery @Beyfendiiii6 sadece başlıca örneklerini çok sevdiğim insanlar da var @keremcnsz24 @ByEfe04 başlıca örnekler sma birinin fazla massaka dinlemeyip bırakması lazım, bu kişiler bana yardım ettim ve bana bir şeyler öğretti ben de onlara teşekkür olarak yorumlarını beğeniyorum mesela şimdi @JATDAV geldi pek samimi değilim ama iyi insan ve bilgili neyse çok uzattım bb
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama buna ben de kudurdum

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Yok kral sorun değil en iyi cevap falan. Yardımlaşmak önemli. Yaptığın yardımdan dolayı sevap kasıyorsan reaksiyon kasmana ne gerek var :D.
Eyvallah. Reaksiyon ile ödüller var, İnşallah giriş seviyesi ödülünü alacağım :D.
Alacağım da, bu forumdaki çoğu kişi beni bilgili olarak görüyor, ama ben bilgili olarak görmüyorum kendimi, bunun çözümü de yok.
Keşke böyle bi' ansiklopedi olsa böyle kafam kadar, hatta 3-5 katı, ben onu okuyacağım böyle bilgiler kafama girecek, ben bunu istiyorum.
Mesela en basitinden senin açtığın mavi ekran analiz konusuna baktım, bilmediğim şeyler vardı mesela.
Bu bilgileri ben niye öğrenemiyorum işte, size nereden geliyor o bilgiler :D:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,220
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler