Arama sonuçları: *

1. E

Witcher 3 İndirimi Var Sakın kaçırmayın!!!!

Zaten her indirimde ve 2-3haftada bir dusuyo bu fiyata almak isteyen alsın bir an önce zam yiyebilir. Benim kütüphanede duruyo yıl sonu grafik güncellemesi gelince oyniyicam onu bekliyorum
  2. E

60 liraya DEATH STRANDING alınır mı?

Game passte var direkt oynayabilirsin ordan
  3. E

60 liraya DEATH STRANDING alınır mı?

60liralik olan sadece directors cut upgradei direkt Game pass al oyna 45saatte bitirdim oyunu ve tam 15saati sinematikti. Tam anlamıyla hikaye olarak bir başyapıt diyebilirim. Death Strandingden daha başarılı bir hikaye sunumu yok bence. Hâlen daha tüm detaylar aklımda ve kojima reis nasıl...
  4. E

50 TL'ye Steam'de İndirimlerde Ne Alınır?

Arabalara ilgın varsa güzel oyun ama ben hiç zevk almadım fh5den. Mesela dirt 5 bana çok daha güzel gelmişti forzada bir el freni çekiyorsun araç 5kez spin atiyo zevkli değil bence
  5. E

Amd kartları alınca gelen oyun nerede?

Aldığın yeri ara kod veriyolar
  6. E

🔥İndirim Dying Light 19,47 TL !!!

Aldığima pişman olduğum oyun görev yapıyoz birini ikna etmek için 3kez haritanın bir ucundan diğerine gittim en sonunda yeter diyip kapadım 2.1saat olduğu için iade de edemedim
  7. E

Pes 21 online sunucu kapandi sikintisi

İsterseniz oyunun 2023ünü indirin bedava zaten
  8. E

rdr2'ye harbiden 190tl değer mi?

Oyun seni sararsa 200saat bile oynarsın ama oyundan öyle uçmalı kacmali bir aksiyon değil düşük tempolu bir oyun bence değer 190 TL 10dolar gibi bir fiyatı var
  9. E

rdr2'ye harbiden 190tl değer mi?

Oyun steamde ve epicde 150liraha dusuyo sürekli ve internette Türkçe yaması var
Top Bottom