Arama sonuçları: *

1. H

bu dosya virüsmü acaba?

Update falan yaptıysan öyle oluşmuştur.
  2. H

bu dosya virüsmü acaba?

Windows 10'da, $ WINDOWS. ~ BT klasörü önceki Windows kurulumunuzu içerir. Bu dosyalar, önceki bir Windows sürümüne veya önceki bir Windows 10 sürümüne geçmek için kullanılır. Önceki Windows kurulumunuzdaki dosyaları içeren Windows.old klasörüne benzer. Aslında, Windows 10'a yükselttikten sonra...
  3. H

Virüs bulaştırmayan korsan site

Link vermek yasak.
  4. H

Sürekli VPN kullanmaya gerek var mı ?

4everproxy.com'u da deneyebilirsin. VPN'siz istediğin siteye girebiliyorsun.
  5. H

Opera Güvenilir mi ?

Evet ayarlardan yapılıyor.
  6. H

Opera Güvenilir mi ?

Her sitede her tarayıcı farklı zamanlarda yükler siteyi.
  7. H

Opera Güvenilir mi ?

Evet normal... Ayrıca en hızlı tarayıcı Firefox. En ideal olanda Edge bana göre.
  8. H

Opera Güvenilir mi ?

Güvenli ve Kullanışlı. Hızını bilmiyorum. En temizi Edge.
  9. H

Opera Güvenilir mi ?

Asıl 8GB var ise Chorme kullanılmamalı. En iyisi Vivaldi, Edge, Brave vs.
  10. H

Opera Güvenilir mi ?

Evet ondan bahsediyoruz. Çöp, yavaş, CPU ve RAM yiyor. Kullanan yazık eder. Ve bolca açık var.
  11. H

Opera Güvenilir mi ?

Kanıt var mı güvenlik açığının olmadığına dair ?
  12. H

Bu exe virüs olabilir mi?

%300 virüse benziyor.
  13. H

Steam hesabım çalınmış mı?

Bende de böyle oluyor adresimi başka yerde gösteriyor.
  14. H

WhatsApp, Telegram gibi uygulamalar resim ve video güvenliğini nasıl sağlıyorlar?

Boş boş konuşuyorsun bu konuyu açıp mesaj yazacağına desteğe yazsaydın çoktan almıştın sorunun cevabını bir yoksay daha.
  15. H

WhatsApp, Telegram gibi uygulamalar resim ve video güvenliğini nasıl sağlıyorlar?

Ben de diyorum ki sana güvenlik soruları için desteğe yaz ki en net cevabı al herhalde anlamak istemiyorsun ya da herhangi bir sıkıntıdan anlamıyorsun.
  16. H

Bu forum nereden bilsin Whatsapp'ın gizlilik kurallarını veya tedbirlerini ?
  17. H

Whatsapp Destek yazmak Google'a bu kadar zor değil haberin olsun. WhatsApp'a Ulaşın
  18. H

Emin ol bilen maksimum 1 kişi vardır bu forumda. Burada bir kaç günde alacağın cevabı 1-2 saatte alırsın destekte. İlk kim atarlı yazmış bak istersen!
  19. H

Böyle soruları o zaman foruma değil desteğe sor!
  20. H

Herkesin attığı şeyi açmazsan bişey olmaz bu kadar basit.
Top Bottom