Arama sonuçları: *

1. Apu Mühendisi

Neden Android varken iPhone alınmalı?

@Nachi @Benson Neyse Arkadaşlar Size İyi Geceler Bilgisayarı kapatıyorum , Sağlıcakla Kalın Mutlu Günler Dilerim.
  2. Apu Mühendisi

Şu videoyu baz aldım Yeni Sensör İle Özellikle Zoom Performansında Ciddi kalite Farkı Var. Bu Arada Sadece Sayılara Bakıyorsun Diyorsun ya , MP Farkı Daha Kaliteli Fotoğraf çekimini Sağlıyor Videoda Gördüğün gibi. Her Şey Chip Ve Sensör Değil.
  3. Apu Mühendisi

Şu Yüzden kolay Bulunuyor , Type C Kullanan Telefonların Satış Adetinden Ötürü. Android'in 200 dolarlığı da 2000 dolarlığı aynı şarj girişini kullanıyor. Bu Sayede Telefonlar Çok Satıldığı İçin kolay bulunuyor.
  4. Apu Mühendisi

Sen Kamera Kullanımını Karşılaştırdığın İçin Sektörün En İyisi Olan Huawei'i örnek gösterdim Tabi Androidde Tekel Bulunmadığı İçin İstediğin Özellikteki Telefonu İstediğin gibi Alabiliyosun Fiyat Sınırlandırması Yok.
  5. Apu Mühendisi

Aynen O Yüzden Kamera Testlerinde Huawei'in Üst Segmentleri Kamerada Eziyor Değil mi ? Sadece İnstagrama Fotoğaf Yükleyip Yorum Yapmayın , Galeriden Açın bakın , Zaten Ekrandan Ötürü Bile Fark Çok Rahat Belli Oluyor.
  6. Apu Mühendisi

Yav Neye Dayanarak Konuşacağım ben O Zaman ? Hadi Ram İle Kamerayı açıkladın. Bataryayı Nasıl Açıklayacaksın.
  7. Apu Mühendisi

Miktar Üzerinden karşılaştırmayıp Neyle Karşılaştıracaktım ? Nasıl Somut Delil Sunacaktım ? Başka Türlü Somut Delil Sunabilirseniz Onun Üzerinden Yürüyelim.
  8. Apu Mühendisi

Özelleştirilebilir İşletim Sistemi. APK Olayını Söylememe Gerek Yoktur herhalde Yüksek Ekran Çözünürlüğü , Kaliteli Panel , Kaliteli Ekran Görüşü Telefondan Telefona Değişen İşlemciler , SnapDragon Serisi İşlemci Tarafında bir şaheser Yüksek Ram Boyutları , 4000TL Üstü bütün Telefonlar En az...
  9. Apu Mühendisi

Ekranı İyi mi ? Oled FHD Ekran , 3000tl Diye Kötülenen Telefonların Çoğunda Bulunan Ekran Tipi. 2227mh Batarya İle Oyun Süresinin Ne Kadar AZ olduğunu Anlatmama Gerek Yok Sanırsam 5000mh Batarya Bile Oyunlara Zor Dayanıyor Zaten. Ram Tarafında İse 4gb Gerçekten Düşük , 8k Telefona 4gb Ram nedir ?
  10. Apu Mühendisi

Akıcı Stabil yazılıma katılıyorum . Çok Güçlü İşlemci kısmı Tartışılabilir , Modelden modele değişiyor. En Az 5 Yıl güncel Kalmasına Katılıyorum. Ama Güncelleme Kesildikten sonra Telefon Çöp Oluyor. Eko Sistem Konusunda Samsung da Başarılı , hatta Samsung'un daha Fazla Kullanılabilir ürünü var...
  11. Apu Mühendisi

Ben Konuyu Kapatmaya Mı Çalışıyorum Sizce ? Apple ile İlgili Söylediğim Saçma Şeyleri Söyleyin Neden Saçma Olduğunu Tartışalım 1628626971 Ayrıca İphone'un Artılarını Siz Sayın madde Madde, Ben Size İstediğiniz Kadar android Artısı Sayabilirim.
  12. Apu Mühendisi

Hocam sizin Amacınız Üzüm Yemek mi Bağcı Dövmek mi ? Kurulumu Zaten Yapıyor Diyorum. Sizin yapmanız Gereken Ayarlar ,Ekran Süresi , Çözünürlük Ve Bir Kaç Ayar daha Bunlar İçin İphone Alacaksanız Alın Zaten Boşverin.
  13. Apu Mühendisi

Hocam Onları yapmak Toplasan 5-10 DK Falan sürüyor , 3-5 Yıl Kullanacağınız Telefona bir zahmet 10 DK Ayırıp Yapın Zaten.
  14. Apu Mühendisi

Hayır Kesin falan değildir , Neden Şu Yüzden : Şimdi Telefonların Kaç adet Olduğuna Bakalım , Mesela İos Tarafında 4 Adet Model Olduğunu Varsayalım . İphone 8 X 11 12 (Tabi S leri Minileri de katılabilir ) Birde Android Tarafını Kullanan Telefon Sayısına Bakalım , Onlarca Hatta Yüzlerce Şimdi...
  15. Apu Mühendisi

Ne Ayarları Tam Olarak ?
  16. Apu Mühendisi

Büyük İhtimalle Siz Bir Ayarı Eksik Yaptınız , Babamın S5'ten S9'a Geçişinde Her Şey Başarılı Şekilde Geçti Duvar Kağıdı Hariç tabi :)
  17. Apu Mühendisi

Android'de de var o özellik. Mi Band , Xiaomi Samsung Fit , Samsung'da Aynı Özelliği Sağlıyor.
  18. Apu Mühendisi

İphone 12 Mini'de Fiyatına Göre Alınabilecek Bir Telefon Değil. Ekran , Batarya , Ram gibi faktörlerden Ötürü. Hele Batarya Rezaletine Hiç Girmeyeyim , 2227 Mh Batarya Var. Yani Kendim Yanımda Şarj Edilebilir Pil Taşısam Daha Yüksek MH Sağlarım.
  19. Apu Mühendisi

Oyun Performansı İçin Alınacaksa , Xiaomi , Huawei ,Poco , One plus ,Oppo Tercih Edilebilir.
  20. Apu Mühendisi

İphone'un Diğer Önerdiğin Modelleri Söyle onlar Üzerine Gidelim.
Top Bottom