Neler Yeni

Neden Android varken iPhone alınmalı?

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Bataryayı Nasıl Açıklayacaksın.
Apple fan boylardan birisi patlayan samsung batarya haberleri atsın diye bekliyorum.
IMG_20210810_221223.jpg

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Aynen o zaman neden bilmem kaç 100 megapiksel kameralı android telefon 10-15 megapiksel iphone 11-12 / pro lardan çok daha kötü :D miktar önemli değil miydi

göz boyamak için konulan değerler sadece. Diyafram önemli kamerada mesela
Aynen O Yüzden Kamera Testlerinde Huawei'in Üst Segmentleri Kamerada Eziyor Değil mi ?

Sadece İnstagrama Fotoğaf Yükleyip Yorum Yapmayın , Galeriden Açın bakın , Zaten Ekrandan Ötürü Bile Fark Çok Rahat Belli Oluyor.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
ikiside miktar az olsa bile yazılım sayesinde kendisinden 2-3 kat daha fazla ram / mah a sahip androidler ile eşit performans veriyor / eşit süre dayanıyor

rtx 3090

80+ Silver
Özelleştirilebilir İşletim Sistemi.
APK Olayını Söylememe Gerek Yoktur herhalde

Yüksek Ekran Çözünürlüğü , Kaliteli Panel , Kaliteli Ekran Görüşü

Telefondan Telefona Değişen İşlemciler , SnapDragon Serisi İşlemci Tarafında bir şaheser

Yüksek Ram Boyutları , 4000TL Üstü bütün Telefonlar En az 6GB Ram.

Yüksek Batarya Ömrü , 4000mh batarya Bana Bir Gün bile yetiyor. 6000 , 7000mh Oldukça uzun Süreler gider.

Yüksek kamera Çözünürlüğü , Orta Segmentte Bile 4k Video çekimi. Yüksek MP kamera.

Rahat Bulunabilir Şarj Aleti , Type C Çok Rahat Her Yerde Bulunabiliyor.

Daha Çok Var , İstersen Daha Sayabilirim.
Hocam kamerada MP önemli değildir ayrıca ben aleti almadığım zaman şarjsız kalıyorum nasıl kolay bulunuyor?

Mirzalp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alp Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Araba, Teknoloji cihazları
Tercih meselesi :LOL:

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Aynen O Yüzden Kamera Testlerinde Huawei'in Üst Segmentleri Kamerada Eziyor Değil mi ?

Sadece İnstagrama Fotoğaf Yükleyip Yorum Yapmayın , Galeriden Açın bakın , Zaten Ekrandan Ötürü Bile Fark Çok Rahat Belli Oluyor.
Sen dalga mı geçiyorsun ? Huawei üst segmentleri dediğin telefonlar 2-3 bin tl mi Aa galiba 20.000 tl idi :D bide tabi paranla rezil olma durumu var google bile yok

burda 2-3 bin Tllik androidlerin 7-8 lik iphonelardan iyi olduğunu söyleyen kişiler var

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Sen dalga mı geçiyorsun ? Huawei üst segmentleri dediğin telefonlar 2-3 bin TL mi Aa galiba 20.000 TL idi :D bide tabi paranla rezil olma durumu var google bile yok

burda 2-3 bin Tllik androidlerin 7-8 lik iphonelardan iyi olduğunu söyleyen kişiler var
Sen Kamera Kullanımını Karşılaştırdığın İçin Sektörün En İyisi Olan Huawei'i örnek gösterdim

Tabi Androidde Tekel Bulunmadığı İçin İstediğin Özellikteki Telefonu İstediğin gibi Alabiliyosun

Fiyat Sınırlandırması Yok.

prmdmnn

80+ Bronze
Redmi note 9 pro kullanıyorum hocam 2 günü çıkartıyor, oyun oynamıyorum. Oyun oynuyor musunuz?
Zamanında bende RN8 Pro vardı, rezalet ötesi MTK SoC'u olsa da bile arada bir baktığımda en az 1 - 1.5 günümü çıkartıyordu. Hatta neredeyse hiç elimi sürmediğim zamanlarda da ise 2 gün de olabiliyordu. Tabii bir Android telefona göre konuşuyorum.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Hocam kamerada MP önemli değildir ayrıca ben aleti almadığım zaman şarjsız kalıyorum nasıl kolay bulunuyor?
Şu Yüzden kolay Bulunuyor , Type C Kullanan Telefonların Satış Adetinden Ötürü.
Android'in 200 dolarlığı da 2000 dolarlığı aynı şarj girişini kullanıyor. Bu Sayede Telefonlar Çok Satıldığı İçin kolay bulunuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mikail Ebrinç
İlgilendiği Kategoriler
Oyun telefon.
Steam
1150574033 STEAM ID
Discord
Mikail#0820
Piyasada 2.000TL ye bile Android cihazlar varken şu an en ucuz alınabilir bir iPhone en az 8.000TL. iPhone'ların ne özelliği var da neden bu kadar pahalılar? Hadi gelin tartışalım :)
Çünkü hep en üstün özelliklerde donatılıyor, işlemci olarak en güçlü mobil işlemcilere sahipler, kamera olarak tartışılmaz, aldığında yıllar boyu stabil kalabiliyor. Yani İphone alan biri rahat 3 4 sene kullanır, tabi hor kullanmassa. :D

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Sen Kamera Kullanımını Karşılaştırdığın İçin Sektörün En İyisi Olan Huawei'i örnek gösterdim

Tabi Androidde Tekel Bulunmadığı İçin İstediğin Özellikteki Telefonu İstediğin gibi Alabiliyosun

Fiyat Sınırlandırması Yok.
Video konusunda iphone daha iyi , renk canlılığı konusunda da

sen hangi telefonları karşılaştırdın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,909
Üyeler
156,853
Son üye
stread0876