Neler Yeni

Neden Android varken iPhone alınmalı?

Nachi

80+ Platinum
Hala miktar üzerinden karşılaştırdığın için @Nachi olsam bu konuşmaya devam etmezdim :D sen o miktarları bi 2 ile çarp anca eşit oluyor
Aynen boşver hocam. En azından insan ramin fazlasıyla rahat yeteceğini bilir iosta. Mah ile sayıya bakmak da saçma. mesela benim redmi note 7 4000mah ama 3 saat bile dayanmaz. İphone 12 pro max 3600 mah civarı mıydı neydi 10 saat rahatlıkla kullanım süresi sunuyor.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,369
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Apple airpods çıkartıyor dalga geçiliyor , 20 farklı android şirket çıkartıyor fanboylar bayılıyor

apple çentik getiriyor dalga geçiliyor şuan çentiksiz android telefon yok

bunun gibi daha tonlarca olay var ilk apple çıkartıyor , android kitlesi dalga geçiyor sonra kendi bayıldığı şirket çıkarttığı zaman seviyor. Haksızlık yapılıyor
İnovasyon farkı bu, işletim sistemi ile alakası yok

Nachi

80+ Platinum
Apple airpods çıkartıyor dalga geçiliyor , 20 farklı android şirket çıkartıyor fanboylar bayılıyor

apple çentik getiriyor dalga geçiliyor şuan çentiksiz android telefon yok

bunun gibi daha tonlarca olay var ilk apple çıkartıyor , android kitlesi dalga geçiyor sonra kendi bayıldığı şirket çıkarttığı zaman seviyor. Haksızlık yapılıyor
Adaptör çıkartırken de öyleydi. Samsung da s21de çıkardı 12den sonra tanıtmıştı.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Apple daha çok çoban o zaman. Yıllardır işletim sistemlerinde devasa değişiklikler yaptıklarını iddia edip bu bir ilk diyorlar ve apple kullanıcılarının çoğu clapliyor. Androidde 5 yıldır olan özellik nadıl ilk ?
Zaten bi anda dev değişiklikler yaparak kullanıcıyı zora sokmuyor sana göre kötü bi özellik olabilir bu ama bana göre bi eksikliği yok

tasarımı hiç değiştirmiyor diye kötü diyen tipler var ama 2. El piyasasının iyi olma nedeni tasarımının hep şık , aynı kalması :D 10 yıllık macbook pro lar 2021 de çıkan 3000/4000 bandındaki laptoplardan daha şık duruyor

Mercedes G serisi tasarımı 30 yıldır aynı şikayetçi olan var mı? Yok

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Hala miktar üzerinden karşılaştırdığın için @Nachi olsam bu konuşmaya devam etmezdim :D sen o miktarları bi 2 ile çarp anca eşit oluyor
Miktar Üzerinden karşılaştırmayıp Neyle Karşılaştıracaktım ? Nasıl Somut Delil Sunacaktım ?
Başka Türlü Somut Delil Sunabilirseniz Onun Üzerinden Yürüyelim.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,369
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
redmi note 7 4000mah ama 3 saat bile dayanmaz.
Bataryanın sağlam olduğuna emin miyiz hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten bi anda dev değişiklikler yaparak kullanıcıyı zora sokmuyor sana göre kötü bi özellik olabilir bu ama bana göre bi eksikliği yok

tasarımı hiç değiştirmiyor diye kötü diyen tipler var ama 2. El piyasasının iyi olma nedeni tasarımının hep şık , aynı kalması :D 10 yıllık macbook pro lar 2021 de çıkan 3000/4000 bandındaki laptoplardan daha şık duruyor

Mercedes G serisi tasarımı 30 yıldır aynı şikayetçi olan var mı? Yok
KİŞİSEL TERCİH.

Nachi

80+ Platinum
Özelleştirilebilir İşletim Sistemi.
APK Olayını Söylememe Gerek Yoktur herhalde

Yüksek Ekran Çözünürlüğü , Kaliteli Panel , Kaliteli Ekran Görüşü

Telefondan Telefona Değişen İşlemciler , SnapDragon Serisi İşlemci Tarafında bir şaheser

Yüksek Ram Boyutları , 4000TL Üstü bütün Telefonlar En az 6GB Ram.

Yüksek Batarya Ömrü , 4000mh batarya Bana Bir Gün bile yetiyor. 6000 , 7000mh Oldukça uzun Süreler gider.

Yüksek kamera Çözünürlüğü , Orta Segmentte Bile 4k Video çekimi. Yüksek MP kamera.

Rahat Bulunabilir Şarj Aleti , Type C Çok Rahat Her Yerde Bulunabiliyor.

Daha Çok Var , İstersen Daha Sayabilirim.
@Evil Belief @Muhammet Sağlam buyrun anlatmama gerek var mı? Sabitleyici nedir onu bile bilmez. Hep rakamlara sayılara bakıyor.

Bataryanın sağlam olduğuna emin miyiz hocam

KİŞİSEL TERCİH.
Eminim ve ilk gün kullandığımda diyelim ozaman. İlk gün 5 saat felandı galiba. Yine kötü.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,369
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
UZATMANIN MANASI YOK, BOŞ YAPMAYALIM DAHA FAZLA.
KULLANIM AMACINIZA GÖRE VE BÜTÇENİZE GÖRE ALACAĞINIZ İÇİN CİHAZLARI BİRBİRLERİNDEN DAHA İYİ DİYEMEZSİNİZ. İSTEYEN İSTEDİĞİNİ ALIR. NOKTA

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Miktar Üzerinden karşılaştırmayıp Neyle Karşılaştıracaktım ? Nasıl Somut Delil Sunacaktım ?
Başka Türlü Somut Delil Sunabilirseniz Onun Üzerinden Yürüyelim.
Aynen o zaman neden bilmem kaç 100 megapiksel kameralı android telefon 10-15 megapiksel iphone 11-12 / pro lardan çok daha kötü :D miktar önemli değil miydi

göz boyamak için konulan değerler sadece. Diyafram önemli kamerada mesela

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
@Evil Belief @Muhammet Sağlam buyrun anlatmama gerek var mı? Sabitleyici nedir onu bile bilmez. Hep rakamlara sayılara bakıyor.

Eminim ve ilk gün kullandığımda diyelim ozaman. İlk gün 5 saat felandı galiba. Yine kötü.
Yav Neye Dayanarak Konuşacağım ben O Zaman ?
Hadi Ram İle Kamerayı açıkladın.
Bataryayı Nasıl Açıklayacaksın.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,369
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Redmi note 9 pro kullanıyorum hocam 2 günü çıkartıyor, oyun oynamıyorum. Oyun oynuyor musunuz?

Top Bottom