Neler Yeni

Neden Android varken iPhone alınmalı?

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,925
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

Nachi

80+ Platinum
Ekranı gayet iyi, neresi kötü?
Artık yeter be hocam, batarya 1 günü çıkartıyor. Benim daha 2 aylık 4100mah telefonum oyun oynadığımda 3 kere şarja takıyorum.
Ram ise, İPhone'lar zaten düşük RAM ile meşhurlar. Anlatmama gerek yok sanırsam?
İşte ben sana dedim her şeye kabul ama RAMİNE LAF ETTİYSE CAHİLLİĞİNİN EN BÜYÜK KANITIDIR DEDİM.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Neyse konuyu uzatmaya gerek yok bence xiaomi tarzı markaların ceo ları şuan çoban bunlarda koyun neden mi ? Siz burda o telefonları savunurken adamlar bakın neler kullanıyormuş

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,925
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Ekranı gayet iyi, neresi kötü?
Artık yeter be hocam, batarya 1 günü çıkartıyor. Benim daha 2 aylık 4100mah telefonum oyun oynadığımda 3 kere şarja takıyorum.
Ram ise, İPhone'lar zaten düşük RAM ile meşhurlar. Anlatmama gerek yok sanırsam?
Düşük ram iphonea yetıyor.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Artıları
-Akıcı stabil bir yazılım
-Çok güçlü uzun ömürlü işlemci
-En az 5 Yıl güncel kalması
-Ekosistemi
-İnstagram’da kaliteli foto yükleyebilmesi
-Video performansı

Eksileri
-60hz olması
-iCloud 5gb ücretsiz alan çok az
-Bazı oyunlar androidde ücretsizken iOS’ta paralı
-iPhone 11 altı cihazların bataryası düşük
Akıcı Stabil yazılıma katılıyorum .
Çok Güçlü İşlemci kısmı Tartışılabilir , Modelden modele değişiyor.
En Az 5 Yıl güncel Kalmasına Katılıyorum. Ama Güncelleme Kesildikten sonra Telefon Çöp Oluyor.
Eko Sistem Konusunda Samsung da Başarılı , hatta Samsung'un daha Fazla Kullanılabilir ürünü var . Zaten Xiaomi'yi Konuşmuyorum Bile Adamların Üretmediği Ürün yok.
Kaliteli Fotoğraf Konusunda Haklısın , Android İnstagramda Kötü. Video Performansı da Tartışılır.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Neyse konuyu uzatmaya gerek yok bence xiaomi tarzı markaların ceo ları şuan çoban bunlarda koyun neden mi ? Siz burda o telefonları savunurken adamlar bakın neler kullanıyormuş

Apple resmi hesabının tweetlerini android cihazdan attığı aklıma geldi, ve koyun ithamı ağır olmuş. Bütçesi olmayan adam nasıl iphone alsın? Kişisel zevk de devreye giriyor burada. Bu ağır ithamlar için sizi kınıyorum

Nachi

80+ Platinum
Akıcı Stabil yazılıma katılıyorum .
Çok Güçlü İşlemci kısmı Tartışılabilir , Modelden modele değişiyor.
En Az 5 Yıl güncel Kalmasına Katılıyorum. Ama Güncelleme Kesildikten sonra Telefon Çöp Oluyor.
Eko Sistem Konusunda Samsung da Başarılı , hatta Samsung'un daha Fazla Kullanılabilir ürünü var . Zaten Xiaomi'yi Konuşmuyorum Bile Adamların Üretmediği Ürün yok.
Kaliteli Fotoğraf Konusunda Haklısın , Android İnstagramda Kötü. Video Performansı da Tartışılır.
Sıra sende android artı eksisi nedir?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Piyasada 2.000TL ye bile Android cihazlar varken şu an en ucuz alınabilir bir iPhone en az 8.000TL. iPhone'ların ne özelliği var da neden bu kadar pahalılar? Hadi gelin tartışalım :)
İşletim sistemi ❤

Squex

80+ Silver
ios vs android olayını Türkiye için düşünelim alınabilinirlik bakımından
Türkiyede genel ortalama telefon almak isteyen adamın bütçesi 4-5k falandır.
Yıl olmuş 2021 artık iphone 8 altı telefonlar alınmamalı. 8 bile piyasada yok adam akıllı sıfır. E 5k bütçesi olan adamın biri iphone nasıl alacak bu ülkede mecbur android alıyor. Ki normal kullanım için samsung telefonların androidi mis gibi stabil.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Aklıma Apple resmi hesabının tweetlerini android cihazdan attığı aklıma geldi, ve koyun ithamı ağır olmuş. Bütçesi olmayan adam nasıl iphone alsın? Kişisel zevk de devreye giriyor burada. Bu ağır ithamlar için sizi kınıyorum
Bütçesi olmayan adam tabii ki xiaomi alıcak fiyat performans konusunda çok iyi ama en ucuz xiaomi ile kıyaslayıp bide orda yazan mAh dan dolayı pili daha iyi vb diyorlar :D

xiaomi ceo’su steve jobs u idol olarak gördüğünü söylüyordu (galiba yaklaşık 30-40 tane tasarımı apple dan çalmasının nedeni bu :D)

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Dünyada en çok satılan kullanılan marka ve işletim sistemi nedir ne ise o mutlak olarak iyidir. Bana göre bu kadar basit bir konu. 2000 TL lik bir android telefonu düzgün kullanımda 4-5 sene kullanırsın beklentine ve kullanımına bağlı.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Apple resmi hesabının tweetlerini android cihazdan attığı aklıma geldi, ve koyun ithamı ağır olmuş. Bütçesi olmayan adam nasıl iphone alsın? Kişisel zevk de devreye giriyor burada. Bu ağır ithamlar için sizi kınıyorum
Apple music hesabından 1 kere o olay yaşanmış , android alanında ise yaklaşık 10 kere.

En azından tweet atıyorlar sadece :D çünkü yeni telefon tanıtımını macbook dan yapmıştı bi şirket

Top Bottom