Arama sonuçları: *

1. HmzaY

iOS için Manga Okuma Uygulaması

Paperback
  2. HmzaY

pc den iphone foto atma yaparsma 100tl alcam

snapdrop
  3. HmzaY

60Hz Yenileme Hızıyla Tanıtılan iPhone 15

pil süresi mahfolur, kullanıcılar yine ağlamaya başlar. 60 iyidir.
  4. HmzaY

İphone pil sağlığı nasıl korunur

Zaten %85 e gelmişsiniz ömrü tükenmiş. Daha da aşağı düşmesi için 10 yıl lazım. (ısınma dışında). %100 den %90 düşmesi 3 yıl sürer. %90 dan %85 ise 2 yıl. %85 den %60 a düşmesi ise 10 yıl.
  5. HmzaY

Kırmızı ile işaretlediğim yerde, bms modülünün orada bulunuyor genellikle.
  6. HmzaY

Katot olarak daha çok nikel ve manganez görüyorum. 1690707259 Genel olarak nereye ithafta bulunduğumu göstermek için o bölümlere cevap yazıyorum. Alındıysanız özür dilerim. Sadece düzeltilmesi gereken yerlere cevap yazıyorum. 1690707334 ortalama pil sıcaklığını gösteriyor onlar, en sıcak...
  7. HmzaY

Lityum iyon kullanılıyor. Şarj döngüsü sayısına bağlı olarak Ömür grafiği. Kapasite ile ömür farklı şeylerdir dediğim gibi. Eğer ısınmaya maruz bırakırsanız bataryayı kırmızı grafikteki gibi bir kapasite azalması görürsünüz. ve ömrünüz 100 döngü olur. Normal pil grafiği ise 800 döngüdür...
  8. HmzaY

Hızlı şarj etmek yanlış bilgi. Ayrıca kapasite ile ömür farklı şeylerdir. Bataryanın ömrü dayanabileceği şarj döngüsü sayısıdır. Kapasite ise pilin maksimum kapasitesini ifade eder. Yani bataryanızı hızlı şarj ederseniz kapasite azalmasına sebep olmaz. Ömrünün azalmasına sebep olursunuz. 800...
  9. HmzaY

yanlış bilgi, ısınma ömrünü azaltır. 1690703141 şarjda telefonu kullanma, bataryanın ısınmasına izin verme. %80 e kadar şarj et ( batarya sağlığı modunu aç) tamam
  10. HmzaY

İphonelarda neden %100'e kadar şarj etmek zararlı ?

konu burada bitebilir :D
  11. HmzaY

İphone aldım ama şarj aletim yok sizce bu şarj aletini kulanmalımıyım?

https://www.teknosa.com/anker-powerport-iii-nano-a2633-20w-usbc-hizli-sarj-cihazi-p-145070210 Bunu alabilirsin. Apple şarjına o kadar vermene gerek yok, akım değerleri appleınkinden daha stabil. İnternette testler ve osiloskop videoları var göz atabilirsiniz.
  12. HmzaY

IOS 17 TANITIM YAYINI BAŞLADI! 😲 - WWDC 2023

gelmek zorunda, fakat ya ios 17 yada 18 ile gelecek. Avrupa normlarına uymuyor çünkü. AB ceza kesebilir. 1685987807 type c ye geçildi. 3. parti de gelecek ama ne zaman.
  13. HmzaY

IOS 17 TANITIM YAYINI BAŞLADI! 😲 - WWDC 2023

3. parti mağaza desteği gelmiş mi?
  14. HmzaY

windows sanalaştırma açmak zararı varmı?

Kalıntılar bazen düşürmeye devam edebiliyor.
  15. HmzaY

windows sanalaştırma açmak zararı varmı?

Fps düşürür.
Top Bottom