Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Tavanda Yatak Yapmak İstiyorum

Arkadaşlar merhaba, Odam çok küçük değil, ama ben sığamıyorum. Bu sebeple minimum maliyet ile tavanda yatak yapmak istiyorum. Yatağın altınıda aktif bir şekilde kullanabileceğim bu planlama için gerekli olan elektrikli kesici aletlerin hepsi var. Ustalıkta var. Sadece demir, tahta ihtiyacım...
  2. cakaresul

(Anket) 16.999TL Alınır mı?

Buradan anladığım kadarıyla, TCL daha hızlı, donanımsal ve yazılımsal olarak daha iyi. Doğru anladıysam hemen satın alcam hocam. 1704551155 Ince hesapmi veriyor bunu? Eğer oyleyse cok iyi
  3. cakaresul

Neden hocam, açıklayabilir misin bilgim yok 1704548548 Aradaki 3.5 k farka değecek olan ne var hocam? TCL tv de iyi diyorlardıda farkını bilmiyorum. Teşekkürler bu arada oneri için
  4. cakaresul

Toshiba 50QA7D63DT 50 inç 126 Ekran 4K Ultra HD Android Smart QLED TV
  5. cakaresul

(Anket) Hangisi Alınır?

Hocam kalitesine asla lafım yok ama attığınız tvden örnek biçersem aynı fiyat bandında 55" qled tvler bulunabiliyor. Bu sebeple çok almak istemiyorum LG-Samsung
  6. cakaresul

(Anket) Hangisi Alınır?

Bütçemin üstünde kalıyor, bütçeye uygun modelleride çok eski kalıyor hocam bu sebeple LG - Samsung düşünmüyorum
  7. cakaresul

(Anket) Hangisi Alınır?

Hocam bütçem max 20k, bu sebeple LG Samsung gibi ürünler yüksek kalıyor bana, daha çok annem babam izlesin diye alıyorum bu sebeple bunların yeteceğini düşünmüştüm. He dediğiniz gibi kasarsa da bi box alsam sorun çözülür diye düşünüyorum ne dersiniz?
  8. cakaresul

(Anket) Hangisi Alınır?

Kaç gündür TV aramaktan yoruldum arkadaşlar bi desteklerinizi rica ederim. 1- https://www.vatanbilgisayar.com/tcl-50c725-50inc-126-cm-4k-uhd-google-qled-tv-uydu-alicili.html 2- https://www.vatanbilgisayar.com/tcl-55c635-55inc-139-cm-4k-uhd-google-smart-qled-tv-uydu-alicili.html 3-...
  9. cakaresul

(Anket) A101'e Gelen TV'ler Alınır mı? Hangisi alınır?

Neden hocam? Bir de baska bir oneriniz var mi
  10. cakaresul

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/55-4k-smart-uhd-nano-tv--55nano766qa/aktuel.aspx Buymus ne dersin hocam :)
  11. cakaresul

Özellikleri belli mi acaba
  12. cakaresul

Simdiden tesekkurler
  13. cakaresul

Bu Smoothie Blender Alınır mı?

Teşekkürler
  14. cakaresul

Bu Smoothie Blender Alınır mı?

https://ty.gl/y2xbcefc0h Butce max 1.5k Çok bi beklentim yok, işimi gorsun yeter. Amacim kahvalti niyetine yulaf, sut meyve vs karistirip yemek. Bu ürün alınır mi? Baska tavsiyeniz var mi? Simdiden teşekkür ederim.
  15. cakaresul

Televizyon Önerisi Bütçe 10.000 TL

Ortalama 50inch görüntü kalitesi olabildiğince güzel, akıllı tv bulunan, bulunmasa da aparatlar ile ekleme yapilabilir bir televizyon önerisi yapmanızı rica ederim.
  16. cakaresul

Ev Dekoru için Program önerisi?

Arkadaşlar merhaba, Ev eşyalarımda değişiklik yapacağım, kafamda bir ton fikir var ama once bir gormem lazim. Bunun icin guzel, detayli bir program onerisi var mı? Varsa nedir? Simdiden teşekkürler.
  17. cakaresul

Anneme Bulaşık Makinesi Almayı Düşünüyorum

teşekkür ederim bunlara dikkat edicem
  18. cakaresul

Tabii bulursam haber veririm hocam hayırlısı.
  19. cakaresul

Benimde kafamda bosch var aslında, ama hangi model neye göre iyi onu bilmiyorum. Devir yükseldikçe iyi mi yada başka ne etkenler var bilmiyorum
  20. cakaresul

Merhaba arkadaşlar, durum aynı başlıktaki gibi. Dikkat edilmesi gerekenler: Marka Farketmez Renk Farketmez Güzel Yıkasın Bardakları çizme gibi bir durum varmış bu olmazsa yada minimumda olursa çok güzel olur. Bütçe: Kredi kartı ile alacağım bütçe çok farketmez ama bu özellikleri taşıyıp en...
Top Bottom