Neler Yeni

(Anket) Hangisi Alınır?

Hangisi Alınır?

• 1

Oylar: 1 14.3%
  • 2

Oylar: 2 28.6%
  • 3

Oylar: 0 0.0%
  • 4

• 5

• Hiçbirini alma bunu al;

Oylar: 4 57.1%

• Oy kullanan toplam üye
    7

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
Tcl markasını da severim ama kesinlikle ya lg ya da sony alın. Lg tvmiz 2 yılını doldurdu ve bir kasma ne bir donma mevcut 4k videolarda cayır cayır çalışıyor ama diğer android tvler maalesef bir kaç ayda kasmaya donmaya başlıyor.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tcl markasını da severim ama kesinlikle ya lg ya da sony alın. Lg tvmiz 2 yılını doldurdu ve bir kasma ne bir donma mevcut 4k videolarda cayır cayır çalışıyor ama diğer android tvler maalesef bir kaç ayda kasmaya donmaya başlıyor.
Hocam bütçem max 20k, bu sebeple LG Samsung gibi ürünler yüksek kalıyor bana, daha çok annem babam izlesin diye alıyorum bu sebeple bunların yeteceğini düşünmüştüm. He dediğiniz gibi kasarsa da bi box alsam sorun çözülür diye düşünüyorum ne dersiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Hocam bütçem max 20k, bu sebeple LG Samsung gibi ürünler yüksek kalıyor bana, daha çok annem babam izlesin diye alıyorum bu sebeple bunların yeteceğini düşünmüştüm. He dediğiniz gibi kasarsa da bi box alsam sorun çözülür diye düşünüyorum ne dersiniz?
A101den komşumuz Toshiba mıydı Grundig miydi tam hatırlamıyorum ama a101den aldı biliyorum 10 15k civarı bir şeydi bi ona bak istersen

prmdmnn

80+ Bronze
LG markasını öneririm. Bizim televizyon 8. yılını doldurmak üzere, bozulma durumu yaşamadık. Nispeten eski, evet ama Amazon Prime ve YouTube'ta hala işe yarıyor. LG gibi markalara bakın derim.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
LG markasını öneririm. Bizim televizyon 8. yılını doldurmak üzere, bozulma durumu yaşamadık. Nispeten eski, evet ama Amazon Prime ve YouTube'ta hala işe yarıyor. LG gibi markalara bakın derim.
Bütçemin üstünde kalıyor, bütçeye uygun modelleride çok eski kalıyor hocam bu sebeple LG - Samsung düşünmüyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Samsungda bakabilir Geçen sene ekim ayında aldık sıfır sıkıntı kullanıyorum (alta bıraktım bizim kullandığımızı)

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Samsungda bakabilir Geçen sene ekim ayında aldık sıfır sıkıntı kullanıyorum (alta bıraktım bizim kullandığımızı)
Hocam kalitesine asla lafım yok ama attığınız tvden örnek biçersem aynı fiyat bandında 55" qled tvler bulunabiliyor. Bu sebeple çok almak istemiyorum LG-Samsung

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,092
Üyeler
140,766
Son üye
güvenli
Top Bottom