Arama sonuçları: *

1. EmreE38

Google drive video inmiyor

orda da diyor ayrı olarak indirmeyi deneyin diye o zaman indirir
  2. EmreE38

Monitör bozuldu yardım

neden hdmı ya da dp değil sadece meraktan soruyorum eleştiri değil
  3. EmreE38

DDR5 RYZEN MASTER KULLANIMI

bu ayarlar nedir bana anlatabilirmisiniz mesela exxpo ayarı neden burda kapalı gözüküyo ramler zaten expo tweaked ayarında
  4. EmreE38

AM5 geçmeye gerek varmı

am5 sisteme eğer gpu değişmiyeceksen 30 vermezsin fp olan am5 işlemci ryzen 5 7500f diğer anakart ve ram için bütce söyle önerme yaparım
  5. EmreE38

Mavi Ekran WİN 11 MAVİ EKRAN HATASI

Yazılımsaldır bios güncelle sonra 0dan iso dosyası hazırla format at
  6. EmreE38

Darboğaz nasıl anlaşılır

darboğazın olmaz ama işlemci kullanımı sık sık yüzde 60 üzeri çıkıyorsa darboğaz var demektir
  7. EmreE38

BU 2.KONU Rdr 2 bozuk indrime hatası

tamam teşekkürler
  8. EmreE38

indirmem sınıflanırmı
  9. EmreE38

oyun sürekli böyle oluyor sabah okula gitmeden önce yüklemeye aldım saat 5 de eve geldim 1Mbit ile indirmiş pcyi yeniden kapatıp açtım düzeldi son 30dk dir bu hatayı alıyorum ve indirme böyle bozuk sebebi nedir bilen varmı
  10. EmreE38

İnternet dengesizliği

hız sınırı ayarı zaten kapalıydı bu gün böyle bişi oldu
  11. EmreE38

İnternet dengesizliği

1727597985 Attım
  12. EmreE38

İnternet dengesizliği

Düne kadar steam de indirme hızım 100mb'lerdeyken şimdi 11mb üzeri çıkmıyor ve 100m indirme hızı belli bi süre oluyor sonra 10mblere düşüyor bunu geri nasıl yükseltirim bilen varmı
  13. EmreE38

SİSTEMİ ALDIĞMA BİN PİŞMANIM

teşekkürler
  14. EmreE38

hayır eski pc de olmuyordu monitçrde eski pc de kullandığım monitördü ama yapacak bişi yok
  15. EmreE38

İtopya Garanti Servis

konuyla alaksız ama o altaki yazıyı nasıl yaptın konuşm başlatıp anlatırmısın
  16. EmreE38

İtopya Garanti Servis

ddu ile sildinmi driverlerı
  17. EmreE38

Çözüldü✓ BU SİSTEME BU PARA DEĞER Mİ

işlemci i5 12400f yapıp alınabilir fiyat çok iyi
  18. EmreE38

Çözüldü✓ bu parçalar uyumlu mu? değiştirmem gerekien parçalar neler

https://www.gaming.gen.tr/urun/413940/vulcan-4070tisuper-amd-ryzen-5-7500f-mpk-galax-geforce-rtx-4070-ti-super-ex-gamer-1-click-oc-v2-16gb-16gb-ram-1tb-m-2-ssd-sistem-tavsiyesi-star-wars-outlaws-hediyeli/ 7600x ve b650mr seçilip alınır...
  19. EmreE38

bulanık gözüküyor uzaktaki nesleler yakındaki nesneler hepsi bulanık format at teker teker yükselt driverleri sil yükle yap dediler hiçbiri olmadı en sonunda dl2 yi sildim taksitli aldım onu bitirip rx 7600ü değiştirceğim 1727445797 taksitle aldım onu bitirip rx 7600ü değiştiriceğim
Top Bottom