Arama sonuçları: *

1. E

GPU %100 Kullanımı Sorunu

Xmp yi kapatarak dener misin bide
  2. E

GPU %100 Kullanımı Sorunu

Aynı sıkıntı ben da4.5 i aldığımda başıma gelmişti. İtopya ya yolladığım da ramler bozukmuş değiştirip yolladılar düzeldi. Bu konu ile ilgili böyle bir tecrübe edindim. Biostan ram oc ledin mi bu arada?
  3. E

Çözüldü✓ V4.5 '' amd yazılımı sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldi ''

Evet açık şuan 1645968361 Biraz daha uğraştım verecek mi diye ekran kararıp donuyor şuan 1645968795 İtopyayı arıyorum kontrol için
  4. E

Çözüldü✓ V4.5 '' amd yazılımı sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldi ''

Bi 10 dk dır sistem açık 21.10.2 sürümüyle.. Hatayı veren eylemleri yaptım fakat vermedi şuanlık 1645967273 Sağolasın kardeşim. Eğer aksi bir durum olursa paylaşacağım
  5. E

Aynı marka model ? Ayrıca sistemi evde tekrar açtıktan sonra rapor sunar mısın dostum ?
  6. E

İnşallah güzel sonuçlar alırsın kardeşim. Mübarek kandil günü ettik duamızı senden haber bekliyoruz 😎
  7. E

Kardeşim inşallah çözğlmüştür. Bide sana zahmet gittiğinde hangi işlemleri yapmışlar sorabilir misin?
  8. E

Evet herşeyi yaptım ne güzel düzeldi dedik gecesine yine gitti 1645956618 Denicem dostum da Windows 11 mi kurayım bunun için?
  9. E

Sabahtan beri hiçbir sıkıntım yoktu . Fakat an itibarı ile yeniden aynı hatayı vermeyi başladı . Lakin bu sefer eskisi kadar sık ve uzun değil.
  10. E

Eline koluna emeğine sağlık. İlgin içinde teşekkür ederim dostum . Son bir sorum olacak sana Rx 6500xt bu sisteme yakışır mı :)
  11. E

Problemim şuanlık çözülmüş gözüküyor. Aynı sıkıntıyı alan arkadaşlara tavsiyem b450 chipset driver yükleyin ve ekran kartı driver olarak ta 22.1.2 sürümünü yükleyin. Abdullah' ın dediği gibide ekranımı 120 mhz ye aldım .
  12. E

Dostum sen neden bu tip yorumlara kulak asıyorsun . Senin neler başardığını kaç senedir seni takip edenler EN İYİ bilir.
  13. E

İlgin için teşekkür ederim ben diğer sürümleri denerim eğer hata vermeyeni bulursam bilgilendiririm. Çorbada bizimde tuzumuz bulunsun
  14. E

Abdullah kardeşim senin sistemi denerken kurduğun sürüm hangisi idi ? Eğer hatırlıyorsan bende direk onu yükliyim
  15. E

Parçalardan bi sıkıntı varsa zaten pc yi geri göndermem gerekecek.
  16. E

Yazılımsal bir sıkıntı varsa boşa göndermek istemedim o yüzden. 1645864621 İlgilenirler mutlaka diye düşünüyorum.
Top Bottom