Neler Yeni

Çözüldü✓ V4.5 '' amd yazılımı sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldi ''

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ömer Faruk
Parçasal hiçbir sıkıntı veya uyum problemi ile uzak yakın alakası yok. Bazı arkadaşlar yazılımsal sorun yaşıyor.

Güncel diye beta olan vega driverı yüklediysen normal driverı yükle, o da hata raporu verdiyse bir önceki driverı yükle.
Problemim şuanlık çözülmüş gözüküyor. Aynı sıkıntıyı alan arkadaşlara tavsiyem b450 chipset driver yükleyin ve ekran kartı driver olarak ta 22.1.2 sürümünü yükleyin. Abdullah' ın dediği gibide ekranımı 120 mhz ye aldım .

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Problemim şuanlık çözülmüş gözüküyor. Aynı sıkıntıyı alan arkadaşlara tavsiyem b450 chipset driver yükleyin ve ekran kartı driver olarak ta 22.1.2 sürümünü yükleyin. Abdullah' ın dediği gibide ekranımı 120 mhz ye aldım .
Dediğim gibi dostum sorun %90 yazılımsal ama herkes konuya hakim değil yine sorununu çözemeyenler için itopya ile bugün okeylestik hızlıca sorununuzu çözecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ömer Faruk
Dediğim gibi dostum sorun %90 yazılımsal ama herkes konuya hakim değil yine sorununu çözemeyenler için itopya ile bugün okeylestik hızlıca sorununuzu çözecek
Eline koluna emeğine sağlık. İlgin içinde teşekkür ederim dostum . Son bir sorum olacak sana Rx 6500xt bu sisteme yakışır mı :)

Microsoft

80+ Bronze
Bunun neresi yanlış bilgilendirme? Herkes konu açıyor? Herkes işine geldiği gibi, çoluk çocuk işin döndü iyice.
İlgi ve alakanın sıfır olmasına yanlış bilgilendirme konuldu sanırım.

Son düzenleme:

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Eline koluna emeğine sağlık. İlgin içinde teşekkür ederim dostum . Son bir sorum olacak sana Rx 6500xt bu sisteme yakışır mı :)
yakışır ama sana önerim forumdaki arkadaşları takip edip amazon japonyadan 3500TL civarına kart düşürmen.

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
Abi ben sistemi itopyaya götürmüştüm orda dediklerini mi yapacaklar

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ömer Faruk
Sabahtan beri hiçbir sıkıntım yoktu . Fakat an itibarı ile yeniden aynı hatayı vermeyi başladı . Lakin bu sefer eskisi kadar sık ve uzun değil.

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
Sabahtan beri hiçbir sıkıntım yoktu . Fakat an itibarı ile yeniden aynı hatayı vermeyi başladı . Lakin bu sefer eskisi kadar sık ve uzun değil.
Valla neyden oluyor bu Abdullah abinin dediklerini yaptınızmı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,790
İsim
Emre Zengin
v 4.5 Apu Sistemini 2. stok açılışında alabildim. Fakat güncel ekran kartı driverı yüklü ve Windows güncelleştirmeleri yapılıyken '' zaman aşımı meydana geldi '' hatası aldım. Bu hata herhangibir oyun oynarken yada internette gezinirken defaten karşıma çıktı. Kimi zamanda Pc dondu ve siyah ekranda kaldı.
Denediğim çözümler :
1) BIOS güncellemesini yaptım.
2) Güncel driver' ı yüklerken Fabrika ayarlarına sıfırlama yı işaretleyerek yükledim.
3) AMD resmi sitesindeki önerilen driver'ı yükledim.
4) Format atıp hem önerilen hem de güncel olan driverı kurarak ayrı ayrı denedim.

Lakin herhangi bir sonuç alamadım ve aynı sorunla karşı karşıyayım. Yardımcı olursanız sevinirim. 2 saat aralıksız Pc de bir işlem yapamıyorum...
https://forum.donanimarsivi.com/konu/amd-ekran-karti-coekme-sorunu-ve-coezuemue.502261/#post-4957813 bu yolu istiyorsan bir dene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ömer Faruk

Zechion

80+ Silver
Parçasal hiçbir sıkıntı veya uyum problemi ile uzak yakın alakası yok. Bazı arkadaşlar yazılımsal sorun yaşıyor.

Güncel diye beta olan vega driverı yüklediysen normal driverı yükle, o da hata raporu verdiyse bir önceki driverı yükle.
Beta driver olduğunu nasıl anlayacağım

Top Bottom