Arama sonuçları: *

1. M

OBS En İyi Kaliteli Kayıt Alma !

AMD Ryzen 3 3200G Apu Bir İşlemciye sahibim OBS En Kaliteli Ayarlar Nelerdir ?
  2. M

Çözüldü✓ Bilgisayar kendiliğinden açılıp kapanıyor!!!

Arkadaşlar sorunu çözdüm anakarta gireb her kabloyu söktüm bios pili dahil geri taktım ve ekran geldi ssd çalışmadı ama format atınca düzeldi usb ye Windows kurduğunuzda mutlaka yedekleyin ve silmeyin 1 hafta boyunca ki bi sorun olursa hazır kalsın iyi forumlar
  3. M

Her biosla ilgili ayar yapınca oluyor ama bios sıfırladıktan sonra ve oc genie 4 ü açtıktan sonra böle oluyo
  4. M

Msi b450m pro m2 max ryzen 3 3200g gskill 8+8 3200mhz ram Kingston 240gb m2 ssd win 11 Benim laptoptan çıkan hdd vardı onu taktım bilgisayara sonra ona format attım temiz kurulum yaptım usb den iki tane disk vardı format kısmında sildim onları (laptopta ikiye bölünmüştü diskler) birkeştirdim...
  5. M

Herkese merhaba bilgisayarımı prize takıyorum sonra düğmesine basınca açılıyor geri kapanıyoru alta eki bıraktım kapanmadığında da ekran gelmiyor bios falan hiçbirşey çalışmıyor lütfen yardım edin kimse yorum yapmıyor !!!
  6. M

MSİ Afterburner hatası !!!

ya programı açıyolrum sıcaklık 40 dereceden yavaş yavaş 30 a iniyor sonra tekrar 40 oluyor tekrar 30a iniyor eklediğim resimdek gibi devam edior bazende 37-38 sabit kalıyor sol üste bakın en düşük 27 en fazla 50 diyo boşta bi çözüm yokmu ya :(
  7. M

MSİ Afterburner hatası !!!

Merhaba herkese msi afterburner da sıcaklık değeri çok saçmaladı bilgisayar boştayken birden bire 39 derece gösteriyor sonra teker teker 30 derecey kadar iniyor sonra tekrar 39 derece oluyor ve tekrar 38,37,36,35,34,33,32,31,30 diye iniyor bu sürekli oluyor ne yapmalıyım (bu program haricindeki...
  8. M

Bilgisayarım Yayında Kapanıyor

dediğim gibi ets 2 denedim 1 saat yayın açtım sonra kendi rızamla kapattım fazla ısınmadı ama her türlü yayın açsamda açmasamda bilgisayar 70 derecenin üstüne çıktımı donuyor kitleniyor ne yapmalıyım 1.5 yaşını yeni doldurcak
  9. M

denedim sonra hallettim yaklaşık 1 saat ets 2 yayını açtım ets ayarlarından dikey eşitleme açıktı onu kapatıp tekrar denicem ama dikey eşitleme açıkken denediğim zaman sıkıntı olmadı bilgisayar 70 derecenin üstüne çıkınca oluyormuş dediğim olay onu nasıl halledicem
  10. M

Merhaba bilgisayarımda yayın açıyorum ama ets2 açtım 3-4 kere denedim aniden dondu hiçbir şekilde mouse hareket etmedi alt tab çektim olmadı aniden dondu rocket leauge yayını açmaya çalıştım maça girmedim ana ekranda yine aynı şey oldu nasıl yayın açacağım ben afterburnerdan bakıyorum fazla...
  11. M

Masaüstü pc nin sürekli açık bırakmak

Elektrik Önemli Değilse Hiç Sorun Olmaz Sabah Bakarsın Süpriiiiiz Gta 5 Hayırlı Olsun Şimdiden
  12. M

Fps drop ve saniyelik kilitlenme

oyundan kaynaklı olabilir
  13. M

Epic games gta5 kasma

Bence Ondan Olabilir Yada PC Nin Performansını Etkileyen Unsurlardan Bildiğim Kasanın İçinden İşlemcinin Soketine Bak Kırıksa Yada Hasarlıysa 16 GB Ram Alsanda Performans Düşer Değişmez Ve Bence GTA 5 Sistem Gereksinimlerine Bakabilirsin Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana Kolay Gelsin :)
  14. M

epic games gta 5 İŞ desteklenmiyor

Epic Gamesten İndiriyorsan Ben GTA 5 İn Olduğu Yeri İnceledimde Geçerli Platformda Windows Var Belki Ondan Yada Çok Eski Bir MacBook Dur
Top Bottom