Arama sonuçları: *

1. M

Oyunlarda Fps Drop Sorunu

Tamam o zaman en kısa sürede almaya çalışayım teşekkür ederim.
  2. M

Oyun M.2 SSD ye kurulu ve evet en yüksek ayarlarda oynuyorum.
  3. M

O konuda hala emin değilim eğer ram alacak olursam bir adet daha 16 gb alacağım o zaman çözülebilir mi bu sorunlarım ?
  4. M

Merhaba arkadaşlar öncelikle sistemimi belirteyim; RTX 2060 6GB Ryzen 5 3500X 16GB Sİngle Kit 3000Mhz Ram B450M-K Anakart Dark Souls 3, Conqueror's Blade gibi oyunlarda çok saçma bir şekilde Fps drop ve Fps düşüklüğü yaşıyorum. Conqueror's Blade için GTX 1650 kullanan birisi ile aynı performansı...
  5. M

Mount and Blade II Bannerlord Grafiklerde Titreme

Hocam video çekmeye çalıştım ancak video pullu bir şekilde gözüküyor yani 1920x1080 olarak videoya alamıyorum oyunu. Ama sorunum Texture Flickering veya Grass Flickering olarak geçiyormuş.
  6. M

Ağustos ayında indirmiştim ve evet bende de 1.5.4 . Bilgisayara geçtiğimde oyunun ekran videosunu çekip gönderebilirim belki de normal bir şeydir ve sadece benim gözüme batmıştır.
  7. M

Bir kaç ay önce oyunu orijinal olmayan versiyonunda denemiştim. Ancak böyle bir grafik sorunu gözüme çarpmamıştı. Umarım bir çözüm bulabilirim. Size de teşekkürler.
  8. M

Evet, güncel. Nvidia'nın özel optimizasyon ayarından kastınız nedir ?
  9. M

Rtx 2060 Advanced Edition
  10. M

Merhabalar öncelikle. Bannerlord'u bir kaç gün önce Epic Games'ten satın aldım. Oyunu ultra ayarlar ile başlattım ancak oyundaki ağaçların dalları su yansımaları ve çimenlerde rahatsız edici bir titreme var. Bu sorun çok rahatsız ediyor. Oynadığım çimen yoğun olarak bulunan oyun Scum'da böyle...
Top Bottom