Arama sonuçları: *

1. Muazed

r5 5600 mı i3 12100f mi

Bu zamanda i3 ve ryzen 3 alınmaz bence. Alıcaksanız en az i5 ya da ryzen 5 almanızı öneririm. Bütçeniz yeterse i5 13400F öneririm. Muhteşem işlemci.
  2. Muazed

HDD Hakkın Rahmetine Kavuştu mu ?

Taziye için gelicez de adres belirtebilir misiniz?
  3. Muazed

Donanımsal Mavi Ekran Hatası

Huh, AnhurChivas :coffee::coffee:
  4. Muazed

Geldi bi fan daha. Azıcık AMD'nin forumlarında gezin de bu işlemci ile sıkıntı yaşayanların konularını okuyun.
  5. Muazed

Klasik AMD sorunları. Bende de 3600 var. 3 aydır, 2 günde bir mavi ekran yiyorum. Prime 95 testinde de 2. ve 4. çekirdeklerde fatal error veriyor. Intel'den şaşmamak lazım.
  6. Muazed

Ryzen 5 3600 mavi ekran hatası ve Prime95 testinde hata

Selam, Bilgisayarımı Eylül 2020 tarihinde satın aldım. Son 3 aydır bilgisayarımın mavi ekran hatalarıyla uğraşıyorum. Aslında tüm bu sorunlar, 3 ay önce BIOS sürümümü F60'dan F62'ye güncelleyince meydana gelmişti. Fakat ilk mavi ekran hatasını almamın ardından, o dönem için en güncel chipset...
  7. Muazed

AMD PSP 11.0 device güç yönetim ayarları ne olmalı?

Windows sürümünün bu ayar için bir etkisi var mı? Windows 10 22H2 sürümünü kullanıyorum.
  8. Muazed

AMD PSP 11.0 device güç yönetim ayarları ne olmalı?

Selam arkadaşlar, Resimlerde görüldüğü gibi bu sürücünün güç yönetimi kısmında, "güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın" seçeneği aktif durumda. Son 2 aydır mavi ekran sorunlarıyla yüzleşiyorum da acaba bundan dolayı olabilir mi? Bu ayarın nasıl olması gerekiyor? Winver...
  9. Muazed

Ryzen 5 3600 ve Gigabyte B450M S2H sistemde mavi ekran sorunu (ÇÖZÜM)

Merhaba arkadaşlar, 2 aydır, 2 günde bir sistem boştayken mavi ekran hataları alıyordum. Yazılımsal ve donanımsal tüm testlerimi gerçekleştirdim fakat hiçbir sorun çıkmamıştı, ta ki Reddit'de bir konuya denk gelene kadar. Konuda, bu tarz hataları alanların Global C-state Control ayarını devre...
  10. Muazed

Gigabyte B450M S2H BIOS güncelleme sonrası bitmeyen mavi ekran

Dün akşam chipset, ethernet ve audio driverlarını kaldırdım. Bir de böyle denicem. Eğer çözülürse, sorun bu 3 driverdan biri(leri)nde demektir.
  11. Muazed

Bi o kaldı denemediğim. Gigabyte, kendi sitesinde ''müşterilerin en kısa sürede F62 sürümüne geçmesi şiddetle tavsiye edilir'' diye belirtmiş. O yüzden sürüm düşürmeyi servise göndermeden önceki en son çare olarak düşünüyorum. Şuanda sistemden chipset, ethernet ve ses sürücülerini kaldırdım. Bir...
  12. Muazed

Denedim hocam, ona ek olarak RAM'leri teker teker farklı yuvalara takıp XMP'yi de kapatıp denedim sonuç aynı. Aklıma gelen her şeyi denedim.
  13. Muazed

Selam arkadaşlar, 4 ay önce BIOS sürümümü F60'tan F62'ye güncelledim. Güncellemenin ardından temiz kurulum yaptıktan sonra DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER mavi ekran hatasını aldım. Sonrasında DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip tekrar yükledim. Akabinde chipset, Ethernet ve Audio driverlarını...
  14. Muazed

Windows 10 DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER mavi ekran hatası

Merhaba arkadaşlar, az önce başlıkta belirttiğim mavi ekran hatasını aldım. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum. Sistem özelliklerini ve minidump dosyalarımı paylaşıyorum, şimdiden teşekkürler. Minidump dosyası...
  15. Muazed

RAID 0 sonrası BIOS ekranı açılmıyor

Selam arkadaşlar. Sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Biraz uzun bir hikaye ama yardımınıza ihtiyacım var. 2 gün önce sistemime tertemiz bir fotmat atma ve BIOS güncelleme kararı aldım. Öncelikle BIOS'umu en güncel kararlı sürüme güncelleyerek işe başladım. Sistemimde 1 adet 500...
  16. Muazed

Mavi ekran ama pc açılmıyor

Bios sürümünüz güncel mi?
  17. Muazed

ASUS'un bu fan yapısı kötü mü?

Dünyanın en iyi fan tasarımlarından birisi bence. NZXT'nin fanlarını andırıyor.
  18. Muazed

Kac core cpu kullaniyorsunuz

Bir senede o teknolojiye geçeceklerini sanmıyorum. Litografi düşürmek işlemcideki en zor mesele.
  19. Muazed

Arıza tespiti nasıl yapabilirim?

OCCT yazılımı ile parçalarınızın uyumluluğunu ve kararlılığını test edebilirsiniz. Diskleriniz içinde HD Tune'da yavaş tarama yapmanız yeterlidir.
  20. Muazed

Egzoz fanım problemli.

Kablolarında temassızlık olabilir.
Top Bottom