Arama sonuçları: *

1. S

Mavi Ekran Yeni aldığım sistem de Ntoskrnl.exe mavi ekran hatası aldım problem midir?

Çok çok eskiden bu hatanın aynısıyla karşılaşmıştım.Bad Sector sorunu olduğu için sürekli mavi ekran hatası alıyordum. temiz bir kurulum yapmıştım sorun düzelmişti.bir kaç sonra tekrar aynı hatayı verince hdd çıkartıp ssd almıştım sonra düzeldi bir daha yapmadı size tavsiyem hdd nizi kontrol...
  2. S

Win 10 format atarken ürün anahtarı girince tekrar etkinleşir mi?

siz ürünü aldığınıda içerisinde orj win varsa tekrar key girmenize gerek yok. anakarta yüklü olduğu için direkt görüyor .dilerseniz key kısmını boş bırakarak devam edin.eğer görmez ise o zaman denersiniz.
  3. S

Oyunlarda ekranın pikselleşmesi

hocam o oyunla alakalı pubg de son guncellemeden dolayı grafik motoru bozuldu. işleyemiyor bende de aynı' merak etmeyin.
  4. S

İtopya Servis Değişim Kararı

hocam garanti servisi mağdur bırakmıyor ki rapor kağıdı veriyor size:) elimizde yok demesi sizi umursamıyor anlamına gelmez ayrıca her şekilde yardımcı olurlar merak etmeyin.. siz önce itopya ile iletişime geçin. ürünüm garanti servisinde arızalı olduğu tespil edildi ve tamiri olmuyor .para...
  5. S

İtopya Servis Değişim Kararı

yaşadığınız olay için çok üzüldüm hocam. size verilen değişim faturasını itopya.com mail atıp durumu iletin . 630tl para iadesini kesinlikle kabul etmeyin aynı ürünü 630tl alamadıgınızı söyleyin.ürünün aynısı yok ise ona eş değer bir ürün ile değişim hakkınızı kullanmak istediğinizi belirtin...
  6. S

bu dualShock orjinalmidir ?

bişey diyemem piyasada çok sahte ürün var adam 150 tl almıştır 600 e satıyordur orjinal diye o yüzden bilemeyiz.
  7. S

bu dualShock orjinalmidir ?

faturası ile kutudaki barkod numarası doğruysa' aldıgın yerde resmi bir yerse orjinaldır
Top Bottom