Arama sonuçları: *

1. B

Ethernet kablosu

data aktarım hızı ve mesafe uzadıkça iletim hocam.
  2. B

Ethernet kablosu

en aşağı cat 6 alman yeterli olacaktır. https://urun.n11.com/kablolar/ethernet-kablosu-cat6-25-metre-m-internet-kablo-modem-pc-arasi-P372540060 işini görür
  3. B

Win 10 arama yeri çalışmıyor

çalıştıra services.msc yazın orada windows searc yada windows arama kısmına bakın calısıyormu diye onu otomatiğe alın. eğer düzelmedi ise denetim masasına girin orada dizin oluşturma seçenekleri yada dizin oluştur olması gerekiyor. ona tıklayıp gelen yerde gelişmiş kısmına tıkla ve dizini...
  4. B

Görev Yöneticisi

dostum windows sürümün nedir ? eğer windows 7 ise combofix bunu çözer değilse bence sisteme temiz format at
  5. B

Görev Yöneticisi

Öncelikle klavyeden Windows + r tuş kombinasyonu ile veya çalıştır kısmına gpedit.msc yaz. Ardından ekrana yerel grup ilkesi düzenleyicisi gelir. Burada sırasıyla kullanıcı yapılandırması + yönetim şablonları + sistem + ctrl alt del seçenekleri adımları takip edilir. Sonrasında ise sağ...
  6. B

Görev Yöneticisi

Genelde bazı warez uygulamalar nedeniyle böyle oluyor. Çalıştır kısmı calısıyormu ? kayıt defterine regedit girebiliyor musun ?
  7. B

Bilgisayar oyunun ortasında kapanıyor

ram, ekran kartı veya psu ile alakalı olabilir. oyun acıkken ısı değerlerini incele
Top Bottom