Neler Yeni

Win 10 arama yeri çalışmıyor

Hyper2774

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Süleyman Erdem
Win 10 işletim sistemim var arama yeri çalışmıyor görev yöneticisini açtığımda arama hizmeti askıya alındı işareti var runtime brokerle birlikte çalışıyor

bilgilens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Deniz Akmeşe
çalıştıra services.msc yazın orada windows searc yada windows arama kısmına bakın calısıyormu diye onu otomatiğe alın.
eğer düzelmedi ise
denetim masasına girin orada dizin oluşturma seçenekleri yada dizin oluştur olması gerekiyor. ona tıklayıp gelen yerde gelişmiş kısmına tıkla ve dizini yeniden oluştur de 5-10 dakkaya düzelecektir.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Win 10 işletim sistemim var arama yeri çalışmıyor görev yöneticisini açtığımda arama hizmeti askıya alındı işareti var runtime brokerle birlikte çalışıyor
Hocam çözüm basit windows tuşuna bas büyüteç logosuna sağ tıkla eğer büyüteçi göremediysen sol üstte hepsini göster gibi bir seçenek var ona bas gözükecektir büyüteçe sağ tıkla ayarlara gel cortana ayarları adında bir yere geleceksin aşşağıya kaydırıp ayarları sıfırla de sorun çözülecektir.

Hyper2774

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Süleyman Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çözüm basit windows tuşuna bas büyüteç logosuna sağ tıkla eğer büyüteçi göremediysen sol üstte hepsini göster gibi bir seçenek var ona bas gözükecektir büyüteçe sağ tıkla ayarlara gel cortana ayarları adında bir yere geleceksin aşşağıya kaydırıp ayarları sıfırla de sorun çözülecektir.
Yaptım olmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,978
Üyeler
152,984
Son üye
secomeco0
Top Bottom