Neler Yeni

Görev Yöneticisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf Mehmet
CTRL+ALT+DELETE Yaptığımda Görev Yöneticisi çıkmıyor. Görev çubuğuna sağ tık yapıp ordan açmaya çalışıyorum ama tıklanmıyor. Arama çubuğundan arayıp açtığımda da resimdeki hatayı veriyor.
Google'dan baktım bir yöntem uyguluyorum düzeliyor ama PC'yi yeniden başlatınca tekrar gidiyor. Bunun çözümü nedir ?

Adsız.png

bilgilens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Deniz Akmeşe
Genelde bazı warez uygulamalar nedeniyle böyle oluyor. Çalıştır kısmı calısıyormu ? kayıt defterine regedit girebiliyor musun ?

bilgilens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Deniz Akmeşe
Öncelikle klavyeden Windows + r tuş kombinasyonu ile veya çalıştır kısmına gpedit.msc yaz.

Ardından ekrana yerel grup ilkesi düzenleyicisi gelir. Burada sırasıyla kullanıcı yapılandırması + yönetim şablonları + sistem + ctrl alt del seçenekleri adımları takip edilir. Sonrasında ise sağ tarafta görev yöneticisini devre kaldır seçeneğine çift tıklanır.

Açılan pencerede sol üst köşede yer alan seçeneklerden devre dışı bırakıldı seçilir ve tamam butonuna basılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle klavyeden Windows + r tuş kombinasyonu ile veya çalıştır kısmına gpedit.msc yaz.

Ardından ekrana yerel grup ilkesi düzenleyicisi gelir. Burada sırasıyla kullanıcı yapılandırması + yönetim şablonları + sistem + ctrl alt del seçenekleri adımları takip edilir. Sonrasında ise sağ tarafta görev yöneticisini devre kaldır seçeneğine çift tıklanır.

Açılan pencerede sol üst köşede yer alan seçeneklerden devre dışı bırakıldı seçilir ve tamam butonuna basılır.
Evet dediğim gibi bunu yapınca düzeliyor ancak PC'yi başka bir zaman açılınca yine ayni şey oluyor

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
  1. Başlat > Çalıştır'a "gpedit.msc" yazın. ...
  2. Kullanıcı Yapılandırması altında "Yönetim Şablonları > Sistem > Ctrl+Alt+Del Seçenekleri'ne girin.
  3. Görev Yöneticisini Devrede Kaldır seçeneğini çift tıklayın.
  4. Etkin seçeneğini seçip "Tamam" tıklayın

Top Bottom