Arama sonuçları: *

1. instafatooo

Monster usb 403 hatası nasıl düzeltilir

tamam teşekkür ederim
  2. instafatooo

peki nasıl düzeltebilirim
  3. instafatooo

siliniyor fakat 30-40 saniye sonra ses gelip flash bellek takmışım gibi ses geliyor masaüstü sağ alt kısımdaki hatayı veriyor
  4. instafatooo

denedim olmadı aygıt yöneticisinden yine olmadı
  5. instafatooo

Merhaba yeni 5 gün önce aldığım laptopa Kingstoon flash bellek taktım şimdi hiç bir şey takılı değilken bile takıp çıkarma sesi geliyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
  6. instafatooo

Acer Aspire 3 a315-58G şarj sorunu

Acer Aspire 3 a315-58G şarj sorunu Daha tam 1 senelik laptop sanırım adaptör arızası var çünkü daha önce şarj ederken adaptör bazen şarj edebiliyordu bazen şarj edemiyordu ama şöyle bir sorun var daha önce laptobu açtım m.2 ve ram takviyesi yaptım garanti dışı kalır mı yoksa değiştirirler mi...
  7. instafatooo

XIGMATEK TYR SD962/B INTEL/AMD CPU Fan

Amazonda olumlu dönüşler ama tamam teşekkür ederim bu konuda bazı kullanıcılar memnun kalmış amazondaki yorumlar bu şekilde
  8. instafatooo

AM4 uyumlu sanırım sonu B olan MEDİA MARK'tada gördüm en üst kısmına AM4 uyumlu yazıyor ama emin olamadım internette uyumlu olanlar arasında yok birde sıcaklık stok soğutucudan daha iyi olur mu sizce sonuçta kule tipi bir soğutucu
  9. instafatooo

Haziran ayı gibi oyunlarda %80-%90 derece arasında gidip geliyor bir defa msı a520 anakart ile cpu sıcaklık uyarısı aldım
  10. instafatooo

XIGMATEK TYR SD962/B INTEL/AMD CPU Fan AM4 CPU için uygun mu tavsiye eder misiniz şu anda stok soğutucu var AMD RYZEN 5 5500 için Şu anda hepsiburada'da 299 TL tavsiye eder misiniz alayım mı? teşekür ederim şimdiden cevaplar için
  11. instafatooo

Çözüldü✓ fredoos laptop format sorunu

çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım oldu çok teşekkürler
  12. instafatooo

çok teşekkür ederim denediktken sonra haber veririm çok teşekkürler
  13. instafatooo

bunlar mı
  14. instafatooo

Merhaba 1 gün önce Acer Aspire 3 a315-58G laptop aldım format atmak istiyorum fakat biosta görünen nvme ssd format sayfasında gözükmüyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
  15. instafatooo

DELL Latitude 5480 i5 harici harddisk okumuyor

DELL Latitude 5480 i5 harici harddisk okumuyor 3 adet usb var flash bellekleri okuyor fakat taşınabilir usb 3.0 harici harddisleri okumuyor harddisk'te sorun yok usb'ler çalışıyor flash bellekler 3.0-3.2 kingstoon okuyor yardımcı olursanız sevinirim
  16. instafatooo

Xiaomi MI A2 LİTE mobil veri sorunu

güncelleme yaptım uygulama çalışmıyor
  17. instafatooo

Xiaomi MI A2 LİTE mobil veri sorunu

Xiaomi MI A2 LİTE cihazım var mobil verideyken instagram'a bağlanmıyor wifi'de bağlanıyor telefoncuya götürdüm sorunu bulamadı hattım türk telekom bayi de bir sorun bulamadı sadece sorun mobil verideyken instagrama bağlanmıyor diğer tüm uygulamalar mobil veride bağlanıyor
  18. instafatooo

Bilgisayar montaj yardımı

Tavisye Ederim kolay ve basit aslında montaj videoda var (y)
  19. instafatooo

HAZIR SİSTEMİMDE YÜKSELTMEM GEREKENLER NELER

zaten sistem toplarken dikkat edilmesi gereken hususlar bunlar en son anakartı değiştir o değişimin sebebi ise Battlefield 1 12 gb ram kullanıyor şu anda apex te de aynı sisteme bu oyunu açınca 4 gb ram kalıyor windowsta nerden baksan 2.5 gb ram kullanıyor zaman zaman artıyor onun için ram...
  20. instafatooo

HAZIR SİSTEMİMDE YÜKSELTMEM GEREKENLER NELER

psu değişimi iyi olur sistemi elektrik kesintilerinde daha iyi korur ilerisi için iyi olur işlemci değişimi uygun fiyata bulursan güzel olur Battlefield 1 12 gb ram kullanıyor şu anda ileride anakart değişimi yaparsan 4 slot ram olan bir anakart al bence benim tavisyem bu yönde
Top Bottom