Arama sonuçları: *

1. P

Amd Adrenalin Software açılmıyor

Arkadaşlar son güncellemeden sonra oyun içinde hiçbir şekilde programı alt+z yapıp açamıyorum masaüstündeyken sağ altta gizli simgeleri göster kısmında da gözükmüyor fakat sağ tık yapıp açarsam açılıyor performans kısmından ölçüler katmanını göster dediğimde de sistem performans durumu açılmıyor...
  2. P

RDR2 ekran titreşmesi

Arkadaşlar RX6600 ekran kartımla oynuyorum hiçbir sıkıntı yok diğer oyunlarda RDR2 oynarken ekran titreşme yapıyor monitör eski olduğu için diğer oyunlarda V-Sync açınca düzeliyordu ya da dikey senkronizasyon bunda İngilizce olduğu için ayarları çözemedim hangi ayarı açmam gerek 60FPS...
  3. P

Ekran karıncalanması

Teşekkür ederim
  4. P

Radeon software sorunu

Ekran kartı güncel ayrıca rx6600 kullanıyorum sadece lol oynarken sapıtıyor
  5. P

Radeon software sorunu

Arkadaşlar LoL oynarken Radeon Software sapıtıyor ekranda sürekli gidip geliyor takılıyor ve kendini 60FPS'e sabitliyor neden böyle yaptığını bir türlü anlamadım oyunu silip yüklesem işe yarar mı?
  6. P

Ekran karıncalanması

Büyük ihtimalle öyledir usta
  7. P

Ekran karıncalanması

Siz bilgili birisine benziyorsunuz ekran karıncalanma sebebi bu hatadan kaynaklı mı olduğunu düşünüyorsunuz?
  8. P

Ekran karıncalanması-Anlık Siyah ekran

Usta ekran karıncalanma sorunu bende yaşıyorum ekran kartının sıcaklık testlerinde falan bir sorun yoksa yüksek ihtimalle dönüştürücü ya da kablo sıkıntılı olabilir dönüştürücüyü başka monitörde dene
  9. P

Ekran karıncalanması

Hayır yapmadım.
  10. P

Ekran karıncalanması

Arkadaşlar geçen günlerde bir konu açmıştım bununla ilgili ilgilenen olmamıştı. Günlerdir bu sorunla uğraşıyorum yıldım artık 3 gün önce sıfır bir sistem topladım. İlk gün hiçbir şey yoktu Windows 10 kurdum ertesi sabah açtığımda ekranda karıncalanma oldu. Sorun şöyle: Bilgisayar normal bir...
Top Bottom