Arama sonuçları: *

1. V

Pc den "tıtıtıtı" ses geliyor

Fan sesi gibi geldi bana
  2. V

20mt ethernet kablosu önerisi

cat 6 alman lazım gerisi bütçe
  3. V

Mönitörde sinyal yok yazısı

Daha iyi anlayan birileri yardımcı olacaktır.
  4. V

İşlemicinin , ekran kartının fanları dönüyor mu? Ledler yanıyor mu ?
  5. V

Biosun bile gelmemesi ilginç. Biosun resetlendiğine eminsin demi pili söktükten sonra ?
  6. V

Neyi güncellerken o normal windowsu güncellerken mi çöktü?
  7. V

Ne yaptığını yazarsan belki yardımcı olabiliriz ?
  8. V

DRAM ışığı yanıyor. Fanlar vs. her şey aktif ama dram ışığı yanıyor.

Nerden aldınız hocam ürünü ? Normalde mesafeli satışlarda 14 gün iade hakkınız var.
  9. V

Problem değil hocam burası forum sorabilirsiniz. Hocam işlemciyi de değiştirmek bir opsiyon 3600 e falan da geçebilirsin. Aklında bulunsun yeni aldıysan işlemciyi onu da iade edebilirsin. Kart detaylarından aşırı anlamam ama şu kart gözüme uygun geldi...
  10. V

E tabi iade hakkınız var. Kaç gün oldu alalı anakartı acaba ? Yeniyse iade edin.
  11. V

Sorunun cevabını bulmuşsun hocam. Aşağıda AMD chipset uyum tablosu da seni doğruluyor. Anakartın 2000 seri işlemcileri desteklemiyor.
  12. V

Kasanın Önüne Sineklik Çekmek

İşimi görüyor tozu engelliyor.
  13. V

Hocam mıknatısları direk sinekliğe silikonla çünkü neodyum mıknatıs kuvvetlidir. Çift taraflı bant metale yapışan mıknatısı geri cekemeyebilir. Mıknayısın kasayı çizmesinden korkuyorsan da mıknatısların geldiği kasa yüzeyine bant yapıştır.
  14. V

Hocam silikonlasan iyi olur bu neodyum mıknatıslar güçlü oluyor baya. Tutmazsa kasaya da mıknatıs tuttruabilirsin.
  15. V

Ölçü alıp git sineklikçiye . Yapıldıktan sonra arkasına neodyum mıknatıs alıp silikon ile yapıstır.
  16. V

warzone oynarken ısı

Üst normal bunlar 85 e gelirse havalandırmanı kontrol etmeni öneririm.
  17. V

20 liraya yaptırdım hocam sineklikçiden . Gayet iyi toz tutuyor. Ayda 1 süpürge ile çektiriyorum önündeki tozları.
  18. V

El Capitan için ekstra fan önerisi.

Standart Corsair spec-delta
  19. V

El Capitan için ekstra fan önerisi.

Arkadaşlar 2 tane daha rgb yada tek renk beyaz fan bakıyorum el kapitan için. tanesi 40-75 Tl bandında fan önerebilir misiniz acaba?
  20. V

Çözüldü✓ Siyah çizgiler

Peki hocam pc ısınınca da geçiyorsa panel bozuktur. Cof tamiri pahalı yazmıs lar hep. Yeni panel alıp değiştirdim ben kendiminkini.
Top Bottom