Neler Yeni

DRAM ışığı yanıyor. Fanlar vs. her şey aktif ama dram ışığı yanıyor.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Arkadaşlar galiba İşlemcim Anakartıma uyumlu değil. Yani msi bu sayfada desteklediği işlemcileri gösteriyor ama benim işlemci yazmıyor.
Alıntıyı görüntüle
Sorunun cevabını bulmuşsun hocam. Aşağıda AMD chipset uyum tablosu da seni doğruluyor. Anakartın 2000 seri işlemcileri desteklemiyor.

1609580268846.png

voyvoda34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hamza
E tabi iade hakkınız var. Kaç gün oldu alalı anakartı acaba ? Yeniyse iade edin.
24ünde geldi. Biraz fazla soru soruyorum ama önerebileceğiniz bu ayar da ya da 100-200 tl fazla verip alabileceğim bi anakart önerir misiniz? Ben bu anakartı 700 TL'ye aldım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
24ünde geldi. Biraz fazla soru soruyorum ama önerebileceğiniz bu ayar da ya da 100-200 TL fazla verip alabileceğim bi anakart önerir misiniz? Ben bu anakartı 700 TL'ye aldım
b450 s2h veya b550 s2h alabilirsin dostum

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
24ünde geldi. Biraz fazla soru soruyorum ama önerebileceğiniz bu ayar da ya da 100-200 TL fazla verip alabileceğim bi anakart önerir misiniz? Ben bu anakartı 700 TL'ye aldım
Problem değil hocam burası forum sorabilirsiniz.

Hocam işlemciyi de değiştirmek bir opsiyon 3600 e falan da geçebilirsin. Aklında bulunsun yeni aldıysan işlemciyi onu da iade edebilirsin.

Kart detaylarından aşırı anlamam ama şu kart gözüme uygun geldi.

Genelde de aşağıda arttığım kartı önerirler uygun bütçe olarak.

Ama Fiyat olarak 700 tl harcamışsınız zaten. O yüzden msi tomahawk alınabilir.

voyvoda34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hamza
Sağolın arkadaşlar umarım iade de bi sorun olmaz aldığım yerde b450m s2h var.
Problem değil hocam burası forum sorabilirsiniz.

Hocam işlemciyi de değiştirmek bir opsiyon 3600 e falan da geçebilirsin. Aklında bulunsun yeni aldıysan işlemciyi onu da iade edebilirsin.

Kart detaylarından aşırı anlamam ama şu kart gözüme uygun geldi.

Genelde de aşağıda arttığım kartı önerirler uygun bütçe olarak.

Ama Fiyat olarak 700 TL harcamışsınız zaten. O yüzden msi tomahawk alınabilir.

voyvoda34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hamza
Nerden aldınız hocam ürünü ? Normalde mesafeli satışlarda 14 gün iade hakkınız var.
Trendyol üzerinden Tekramarket isimli satıcıdan fakat kargo ile iade yapmak istemiyorum. Aynı şehirdeyiz satıcı ile gidip elden teslim edip diğer anakartı almak istiyorum. Acaba olur mu pazartesi bakacağım. Destekleriniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Top Bottom