Arama sonuçları: *

1. S

PlayStation dijital ne zaman stoklarda olur 😡

Doğru ama firma kendi içinde bunları sonuç olarak denetlenmesi gerekiyor ama tabii ki onlarda kar payı alınca 1613932560 Evet gördüm bende hem kendi hemde 2. Şahıslar satıyor bu fiyatlara valla pes 1613932632 Dediler ki vatana gelecek hergün takip ettim sitede ama gece koydularsa bilemem. Ama...
  2. S

Bunları denetlemeleri lazım kardeşim koca firmalar bile buna izin veriyorsa yandık
  3. S

Yani kara borsa bu işte 1613932311 Kesinlikle
  4. S

Gördüm de kanka fiyat nedir ya ayıp valla ☺️
  5. S

İnşallah bu nedir ya bu kadar uzun sürer mi stoklara gelmesi
  6. S

Arkadaşlar merhaba forumlarda her yerde dijital versiyon şubatta diyorlar ama vatan teknosa d&r ve mediamarkt ı takip ediyorum tık yok Youtube 10 şubatta almışlar var ne ara geldi de aldılar ben anlamadım. Yeni stoklar ne zaman gelir bilen var mı?
  7. S

Son Konsol Konusu Hangi Konsolu Almalıyım????

Doğru ama hali hazırda olan oyunları bitirmeye kalksan baya süre ister ☺️ ama tabii ki acelem yok biraz beklerim diyorsan ps5 almalısın
  8. S

Son Konsol Konusu Hangi Konsolu Almalıyım????

Kesinlikle ps al xbox da ne varsa pc de de var ama PlayStation exlusive oyunları ile gark yaratıyor
  9. S

PS5 Digital edition mı Xbox series s mi ?

Eğer hikaye tabanlı istiyorsan ps5 için çıkan özel oyunlar daha mantıklı ama sadece ben araba yarışı ve futbol oynuyorum diğerlerinide sıkılınca oynuyorum diyorsan xbox series x al Ps5 alacaksan digital mi yoksa cd dersen ben ps4 kullanıyorum ve hiç cd li oyun almadım şahsi fikrim digital çünkü...
Top Bottom