Neler Yeni

PS5 Digital edition mı Xbox series s mi ?

BeKeAz

80+ Bronze
PS5 Digital edition mı Xbox series s mi ? sorum budur arkadaşlar pc den konsola geçiş yapıyorum 5700xt mi satıp 1650super alacagım yanınada bir konsol alacagım sizce hangisi olmalı mönitörüm 2k ps5 alırsam dahi bir süre bu mönitörü kullacagım

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
İkisini de kullanmıyorum. Bende yok fakat mantıklı bir çerçeveden baktığımızda Xbox konsolları daha avantajlı ve kullanışlı duruyor. PS'lerde oyun sıkıntısı çekebilirsiniz fiyat bakımından. Bildiğim kadarıyla Game Pass ile Xbox'ta ücretsiz oyun kataloğu bulunmakta.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,930
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
PS5 Digital edition mı Xbox series s mi ? sorum budur arkadaşlar pc den konsola geçiş yapıyorum 5700xt mi satıp 1650super alacagım yanınada bir konsol alacagım sizce hangisi olmalı mönitörüm 2k ps5 alırsam dahi bir süre bu mönitörü kullacagım
pc niz varsa series almak amntıklı değil digital alın

Selçuk01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Selçul
Eğer hikaye tabanlı istiyorsan ps5 için çıkan özel oyunlar daha mantıklı ama sadece ben araba yarışı ve futbol oynuyorum diğerlerinide sıkılınca oynuyorum diyorsan xbox series x al

Ps5 alacaksan digital mi yoksa cd dersen ben ps4 kullanıyorum ve hiç cd li oyun almadım şahsi fikrim digital çünkü ben diğital alacağım ☺️

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,145
İsim
Mert Can Ergün
ps5 tabii ki

Top Bottom