Neler Yeni

PlayStation dijital ne zaman stoklarda olur 😡

Selçuk01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Selçul
Ohaaa vay dolandırıcı Hepsiburada.... Koskaca Hepsiburada'nın karaborsacı olacağı 96543465 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.
Bunları denetlemeleri lazım kardeşim koca firmalar bile buna izin veriyorsa yandık

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Ohaaa vay dolandırıcı Hepsiburada.... Koskaca Hepsiburada'nın karaborsacı olacağı 96543465 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.
Hepsiburada ile alakası yok aslında. Satıcıya bağlı bir olay. Şu an bütün siteler böyle karaborsacı satıcılarla dolu.

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Bunları denetlemeleri lazım kardeşim koca firmalar bile buna izin veriyorsa yandık
Hocam izin vermeyi bırakın, direkt olarak Hepsiburada'nın kendisi satıyor ürünü. 3.kişi yok yani ortada. Bildiğin hepsiburada satıyor PS5'i. Cidden çok enteresan...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada ile alakası yok aslında. Satıcıya bağlı bir olay. Şu an bütün siteler böyle karaborsacı satıcılarla dolu.
Hocam bir daha bakın attığım linke, direkt hepsiburada'nın kendisi satıyor...

Selçuk01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Selçul
Doğru ama firma kendi içinde bunları sonuç olarak denetlenmesi gerekiyor ama tabii ki onlarda kar payı alınca

Hocam izin vermeyi bırakın, direkt olarak Hepsiburada'nın kendisi satıyor ürünü. 3.kişi yok yani ortada. Bildiğin hepsiburada satıyor PS5'i. Cidden çok enteresan...

Hocam bir daha bakın attığım linke, direkt hepsiburada'nın kendisi satıyor...
Evet gördüm bende hem kendi hemde 2. Şahıslar satıyor bu fiyatlara valla pes

Dediler ki vatana gelecek hergün takip ettim sitede ama gece koydularsa bilemem. Ama alanlar var şaşırdım

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Doğru ama firma kendi içinde bunları sonuç olarak denetlenmesi gerekiyor ama tabii ki onlarda kar payı alınca

Evet gördüm bende hem kendi hemde 2. Şahıslar satıyor bu fiyatlara valla pes
vallahi içler acısı ya... düştüğüm hallere bak anasını satayım. Zamanında PS4'ün çıkış fiyatının 1500-1800TL olduğu aklıma geldikçe iyice canım sıkılıyor.

Top Bottom