Arama sonuçları: *

• Users: Azexxes
  • In Xbox
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Azexxes

Xbox series s kontrolcüsünü pc ye bağlama sorunu?

https://www.x360ce.com/files/x360ce.zip Bu linkteki uygulamayi yükleyin oynamak istediğiniz oyunun klasörüne atin. Ayarlari nasil yapacaginizi youtubda 360ce controller settings diye aratarak bulabilirsiniz
  2. Azexxes

Xbox Series S için 1366x768 (HD Ready) monitör iş görür mü?

Series s alirsin ama 768p monitor kullanirsin bruhh. 2k ya kadar destekliyor diye biliyorum. En azından 1080p kullansaniz iyi olur. Yoksa çamur gibi görüntü alacaksınız
  3. Azexxes

Xbox One S 1 TB kaç TL eder?

Oyunlarla birlikte ise 1500 yerine 1650 civarına satarsin bence
  4. Azexxes

Coca Cola xbox gamepass kodunu nereye yazacağım?

Tamamdir eyw 1624728015 Yarin kolayi aliyim de bari kodu sorna aktiflestiririm
  5. Azexxes

Birde o aciklamada kredi karti gereklidir yaziyor. Paparayla vs odeme yapamiyor muyum
  6. Azexxes

Simdi dogru mu anladim. Ben daha dahadan xbox kodunu alacagim. Microsofta girmek icin 30 ekime kadar surem olucak. Fakat daha dahadan xbox kodunu almak icin son gun 30 temmuz dogru mu
  7. Azexxes

Hocam size birșey daha sorucam bende 1 ay sonra laptobu alicam bu gamepassden yararlanmak istiyorum fakat son gecerlilik 30 temmuz diyor bide 30 ekim diyor anlamadım. Biliyorsaniz aydinaltir misiniz beni
  8. Azexxes

İkinci El Bu Xbox Alınır Mı?

YouTubedan karsilastirmalarina bak. Senin icin daha dusuk grafikler farketmeyecekse one x alabilirsin. Yoksa amazondan series s almak daha mantikli
  9. Azexxes

Aciklama kismina pazarlik olur yazmis ondan dedim
  10. Azexxes

Fiyati gayet iyi. 1tb versiyonuna gore. 2300 civarina pazalik yapilirsa alinabilir
  11. Azexxes

Xbox series s 3999 tl büyük indirim

Link koysaydin keske
  12. Azexxes

Game pass oyun tavsiyesi

Bu arada konun așağıya indiği için kimse yazmıyor. Kendi açtığın konuya gelip basligin hemen altinda yükselt diye buton var ona bas. Tekrar ana sayfaya cikiyor bilen biri varsa yardimci olur
  13. Azexxes

Game pass oyun tavsiyesi

Valla baktım ama çözümünü bilmiyorum. Kusura bakmayın
  14. Azexxes

Game pass oyun tavsiyesi

Ne dediğini tam anlamadım fakat pinti panda ve eastergamers beraber oynuyorlardı ve kendileri video içerisinde söyledi ea play üzerinden oynuyoruz diye. Gamepass de ea play icerdigi icin oynayabilmesi lazim
  15. Azexxes

Game pass oyun tavsiyesi

Ne sorduğuna bağlı
  16. Azexxes

Game pass oyun tavsiyesi

Gamepassde ea play de oldugu icin it takes two da var içerisinde
  17. Azexxes

Game pass oyun tavsiyesi

It takes two A way out olabilir
  18. Azexxes

series s mi ps 4 pro mu

Ps4 oyunlari asiri pahali gamepassle series s alirsaniz gayet iyi olur