Arama sonuçları: *

• Users: Funch
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. F

Driver güncellemelerinizi nasıl takip ediyorsunuz?

Sistemimizde bir sürü bileşen var sadece ekran kartı, ses kartı vs değil chip set bios vs gibi bütün bileşenlerinizin güncel olması önemli. Siz bunu nasıl takip ediyorsunuz hepsini tek tek etmesi imkansız gibi bir şey sonuçta bir program vs mi kullanıyorsunuz yoksa windows böyle bir şey sağlıyor mu?
  2. F

Windows 11 Durmadan Mavi Ekran Veriyor

bios güncellemesi gelmiş bir de onu deneyeyi,m olmadı salı günü eve geçince göndcereceğim
  3. F

@Emmree yok hocam yine aynısı oldu mavi ekran verdi no bootable device dedi
  4. F

aynen deneyelim bakalım hocam inş vermez
  5. F

@Emmree hocam win 10 home yükledim driverları falan kurdum bayadır kullanıyorum 10-15 defada resetledim hiçbir sorun ollmadı galiba yazılımsalmış
  6. F

Windows 10 a geçiş yapayım hocam bios güncel olması lazım bir de 10 da deneyeyim olmazsa gönderecem zaten. Belki windowsa kurduğum driverdan falandır temiz kurulum olsun tekrar
  7. F

Acer ne kadar sürüyor hocam git gel çok sürer mi acaba? Bir de şu an evde değilim kutusu yanımda değil şehir dışındayım format atsam win 10 kursam temiz kurulum yapsam sorun düzelebilir mi acaba?
  8. F

ACER'I aradım anlattım durumu direk harddisk arızası dedi zaten. Servise gönderin yazılımsalda olabilir donanımsalda olabilir gerekli testler yapılsın garanti kapsamında işlem görsün dedi.
  9. F

Yakaladım hocam fotoğraf çektim
  10. F

m2 var sadece
  11. F

mavi ekranda bu yazıyor hocam denk getirirsem çekerim ama 1 sn falan duruyor mavi ekran sonra hemen resetliyor stopcode critical process died
  12. F

bir de hocam şunu fark ettim açılışta bazen bilgisayar harddiski görmüyor ve no bootable device hatası veriyor. İnternette araştırınca şu tarz vbideolar buldum genelde acer laptoplarda oluyormuş bu ama legacy yapamıyorum bende o seçeneği değiştirmeme izin vermiyor 1668597914 @Emmree acaba...
  13. F

@Emmree malesef yine mavi ekran verdi resetledi hocam stopcode critical process died diye yazıyordu en altta.
  14. F

Tmamdır yine verirse sizi etiketlerim hocam teşekürler
  15. F

Dediklerinizi yapıyorum yazacam hocam bitince 1668455487 Dedikleriniz yaptım hocam isteğe bağlı da bir tane varmış onu da güncelledim
  16. F

windows kendisi kurdu
  17. F

valla hiç dikkat etmedim hocam sürücü yada güncellemeden sonra olabilir windows 10 mu kursam acaba diye düşünüyorum
  18. F

yok hocam minidump diye bir dosya, olmaması da ilginç mavi ekran veriyor ama minidump yok
  19. F

yok hocam öyle bir klasör bu arada neden ssd yönünde dediniz?
  20. F

Merhaba arkadaşlar şu laptopu aldım ve freedos olduğu için de win 11 kurdum. https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-46-amd-ryzen-5-6600h-8gb-512gb-ssd-rtx3050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qgxey-001-p-HBCV00002EFBNU?magaza=Hepsiburada Windowsu sitesinden indirip rufuslayıp...
Top Bottom